مدیر تیم های ملی بسکتبال ایران به دلیل تمرد از پروتکل های رسمی میزبان رقابت های گزینشی کاپ آسیا و گشت و گذار در شهر دوحه همراه رییس خوش سفر فدراسیون، از بازی حساس با سوریه که به شکست عجیب ایران انجامید، محروم شد.

حواشی مربوط به سفرهای توریستی مدیران ورزشی ایران پایانی ندارد و یک بار دیگر دو مدیر ورزشی اعزامی همراه ملی پوشان در یک سفر برون مرزی، حماسه آفریده و رسوایی تازه ای به بار آورده اند.
به گزارش «تابناک ورزشی»؛ بر اساس گزارش جالبی که سعیده فتحی، خبرنگار برجسته و تخصصی بسکتبال از اتفاقات دوحه در شهرآرا منتشر کرده است، تیم ملی ایران در بازی حساس عصر دوشنبه مقابل سوریه که با شکست غیر قابل هضم کشورمان همراه شد، روی نیمکت خود سرپرست یا مدیر تیم را به دلیل علاقه او و رییس فدراسیون به گشت و گذار در شهر دوحه و گرفتن عکس از چشم انداز برج های عربی، در اختیار نداشته است!
در ادامه رقابت های پنجره دوم کاپ آسیا، تیم ملی بسکتبال کشورمان در مقابل سوریه به میدان رفت و در پایان شکست بحث برانگیز و غیرمنتظره ای را پذیرا شد که می تواند به اعتبار بسکتبال ایران در قاره آسیا به عنوان قدرت اول و المپیکی ضربه بزرگی وارد کند.
اما نکته عجیب این بازی، غیبت مسعود قاسمی مدیر تیم های ملی روی نیمکت بود. این طور که خبرنگار ایرانی حوزه بسکتبال پی برده است، مسعود قاسمی به همراه رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال پروتکل های رسمی و ابلاغ شده الزامی در این دوره از مسابقات را با بی مسئولیتی محض رعایت نکرده اند و در حالی که باید در هتل قرنطینه می شدند و حق خروج نداشتند، این دو مسئول بسکتبال کشورمان با زیر پا گذاشتن پروتکل ها به گشت و گذار رفته و در شهر دوحه عکس یادگاری گرفته اند.
عجیب تر اینکه مسعود قاسمی یک عکس از خود و طباطبایی آن هم بدون ماسک و با لبخندی بر لب روی صفحه اینستاگرامش نشر داد، اما بعد از چند ساعت آن را از روی صفحه اش حذف کرد و مثل اینکه همان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار