گل‌محمدی: به‌خاطر قضاوت اشتباه، ۳مصدوم دادیم

لوگوی ساعت 24 ساعت 24 . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۳۰
ساعت24- یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس می گوید که تبعات تصمیم اشتباه محمدحسین زاهدی فر سه مصدومی بود که روی دست کادرفنی ماند.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک حضور یافت و به سوالات پاسخ داد. او درباره خرید مهدی ترابی ترجیح داد که صحبت نکند اما بخش اصلی صحبت هایش جایی بود که به اشتباهات محمدحسین زاهدی فر پرداخت و گفت که عامل مصدومیت سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان و کمال کامیابی نیا، پنالتی اشتباهی بود که او گرفت.
این سه امتیاز برایمان خیلی مهم است
یحیی در خصوص این بازی گفت: از تک تک هواداران تشکر می کنم چون ما را مورد لطف قرار دادند. بازی راحتی ندارند، باتوجه به این که به سه امتیاز این بازی احتیاج داریم. باید بدانیم که جلوی تیم خوبی بازی داریم. بازی هایی که مقابل این تیم دیدم، بازی های خوبی بود و فکر کنم بازی خیلی سختی را پیش رو خواهیم داشت. امیدواریم که فردا بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم، تیممان باتوجه به پیروزی اخیر، با روحیه و تمرینات خوب وارد مسابقه فردا خواهد شد. امیدواریم بازی خوبی را انجام دهیم چون این سه امتیاز برای ما ارزشمند است. برای کسب آن باید خیلی تلاش کنیم و تمرکز خوبی در طول بازی داشته باشیم.
وی درباره بازی قبلی اظهار داشت: متاسفانه ما بازی با فولاد باتوجه به این که استرس و هیجان بازی بعد از پنالتی خیلی زیاد شد. بچه های ما در استرس و هیجان بازی رفتند و ما سه مصدوم در بازی دادیم. البته بعد از بازی آقای زاهدی فر عذرخواهی کردند اما این دردی را از ما دوا نکرد و نمی کند. تبعات این اشتباه، سه مصدومی بود که ما دادیم.
بعد از پنالتی تیممان خیلی عصبی شد و خیلی استرس زیادی را تحمل کرد. ما در همان جو استرسی سه مصدوم دادیم. این واقعا قابل جبران نیست و وضعیتشان هم زیاد مشخص نیست. آقای کنعانی زادگان که فکر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار