این اتهام که کتاب «دونالد ترامپ جونیور» با روند واقعی به صدر جدول پرفروش ها نرسیده است تا جایی او را عصبانی کرد که در صفحه توئیتر خود خطاب به « ووپی گلدبرگ» بازیگر برنده جایزه اسکار نوشت: «از تو برای متنفر بودن از من تشکر می کنم چرا که با این کار من را به صدر فهرست پرفروش های نیویورک تایمز رساندی.»

کتاب جنجالی جدیدی که توسط «دونالد ترامپ جونیور» پسر ارشد رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا علیه حزب چپ گرای این کشور نوشته شده درحالی به رتبه یک پرفروش های غیرداستانی نیویورک تایمز تبدیل شده است که شواهد نشان می دهد نسخه های بسیار زیادی از این کتاب به صورت عمده خریداری شده اند.
به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، کتاب «متاثر: چطور جناح چپ از نفرت تغذیه می کند و می خواهد ما را ساکت کند» نوشته «دونالد ترامپ جونیور» که در پنجم نوامبر منتشر شد این هفته به صدر پرفروش های غیرداستانی نشریه نیویورک تایمز راه یافت. تقریبا ۳۰ سال پیش بود که گزارش هایی منتشر شد که نشان می داد «دونالد ترامپ» افرادی را ملزم کرده تا هزاران نسخه از کتاب «هنر معامله» او را برای پرفروش شدن بخرند. حالا «دونالد ترامپ جونیور» نیز به همین کار متهم شده است. اتهام های واردشده به پسر بزرگ دونالد ترامپ زمانی مطرح شد که نام کتاب او در صدر فهرست کتاب های غیرداستانی پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفت و این نشریه اعلام کرد خریدهای عمده این موفقیت را برای این کتاب رقم زده اند.
اوایل این ماه گزارشی منتشر شد که نشان می داد کمیته ملی حزب جمهوری خواهان ایالات متحده از حامیان خود خواسته تا با خریدن نسخه های امضاشده کتاب «متاثر» نوشته «دونالد ترامپ جونیور» از این کمیته حمایت کنند. نویسنده این کتاب یعنی «دونالد ترامپ جونیور» نیز از خوانندگان خواسته بود یک نسخه از این کتاب را برای خود بخرند و نسخه دیگری را به لیبرال نازک نارنجی محبوب شان هدیه بدهند؛ چرا که او معتقد است «هیچ چیز نمی تواند یک لیبرال را بیش تر از پرفروش شدن کتاب « متاثر» تحت تاثیر قرار دهد.»
این اتهام که کتاب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار