قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۲/۰۵

لوگوی صراط نیوز صراط نیوز . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۰
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۸۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۴ هزار و ۷۳۰ تومان است.

صراط:
هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۸۲ هزار تومان،  قیمت دلار ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان،  قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.
به گزارش تسنیم، در بازار سبزه میدان هم اکنون، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.
قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۸۲ هزار تومان،  قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۴۲۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است.
قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با نوسان جزئی همراه شده است؛ سکه طی روز های گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشت؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛  قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبر های سیاسی است.
در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۴ هزار و ۷۳۰ تومان،  قیمت یورو ۳۰ هزار تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۷۷۰ تومان اعلام شده است.
در صرافی های بانکی نیز قیمت دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار  ۲۴ هزار و ۴۷۸ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۳ هزار و ۹۳۹ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۹ هزار و ۱۴۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۵۶۳ تومان اعلام شده است.
نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
پنبه زن
پنبه زن
لوگوی شبکه خبر شبکه خبر .