در این مقاله سعی داریم تا شما را با برندی آشنا کنیم که نمره یک چاپ پیکسل است. علمدار پرینت، بزرگترین تولیدکننده پیکسل خام ایرانی که چند سالیست با قوت و قدرت هرچه تمام تر به تولید و واردات پیکسل و مواد خام پیکسل می پردازد.
حال میخواهیم به تفصیل شرح دهیم که چرا انتخاب علمدارپرینت یک انتخاب هوشمندانه برای چاپ و تولید پیکسل به حساب می آید:
افراد همیشه در پی کسب بهترین خدمات و یا خرید با کیفیت ترین محصولات با مناسب ترین قیمت هستند. میدانند که لزوما پایین ترین قیمت خوب نیست اما با کمی جست و جو میتوانند بالاترین کیفیت را با قیمتی مناسب بدست آورند.
ما پس از اندکی جست و جو برای تولید پیکسل به AlamdarPrint رسیدیم و تصمیم گرفتیم تجربه مان را در مورد آنها با شما به اشتراک بگذاریم.
علمدار پرینت گروهی فرهنگی هنری است که فعالیت خود را از سال ۹۲ با تولید پیکسل آغاز کرد. پس از چندی به سراغ تولید پیکسل بزرگ رفت. رفته رفته محصولات بیشتری را به سبد فروش خود افزود که از جمله میتوان به جاکلیدی، مگنت، لیبل، ماگ و مینی ماگ، ساک خرید پارچه ای، دفتر و... اشاره کرد. محصولاتی با طراحی های منحصر به فرد و ناب که همگی حاصل فعالیت هنرمندان و طراحان این گروه است. بیش از ۳۰۰۰ طرح مختلف بر روی پیکسل و ماگ و... نقش زده شده و به نمایندگی های فروش این برند در سرتاسر کشور عرضه گشته است. جالب است بدانید علمدار پرینت دو نمایندگی فعال در دو کشور عربی زبان دارد. اولی در عراق واقع در شهر نجف و دیگری در لبنان.
اما پس از مدتی فعالیت علمدار پرینت شکل گسترده تری به خود گرفت. با تصمیم مدیران علمدار این مجموعه اقدام به تولید پیکسل خام ایرانی کردند که با تلاش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار