رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لبنیات اصفهان گفت: واحدهای صنفی مجاز به فروش هر کیلوگرم شیر با قیمت پنج هزار و ۳۰۰ تومان در روند خرید و فروش بازار هستند.

محمدرضا امین الرعایائی در گفتگو با خبرنگار ایمنا ، اظهار کرد: مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار کشور، قیمت هر کیلوگرم شیر در دامداری را چهار هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرده است و واحدهای صنفی این اتحادیه از زمان ابلاغ این مصوبه شیر را با قیمت جدید تهیه می کنند.
وی افزود: هزینه حمل و نقل و ارزش افزوده واحدهای صنفی نیز در مغازه به این قیمت مصوب اضافه می شود و نرخ تمام شده هر کیلوگرم شیر برای مصرف کننده بدین شکل تعیین می شود.
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لبنیات اصفهان تصریح کرد: واحدهای صنفی مجاز به فروش هر کیلوگرم شیر با قیمت پنج هزار و ۳۰۰ تومان در روند خرید و فروش بازار هستند.
امین الرعایائی اضافه کرد: افزایش قیمت دیگر لبنیات مورد نیاز مردم همچون ماست و پنیر که محصولاتی شیر پایه هستند نیز با افزایش نرخ مصوب هر کیلوگرم شیر محتمل است.
وی ادامه داد: بازرسی از واحدهای صنفی فعال این اتحادیه به جهت پایش و نظارت بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد مقابله با ویروس کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت مستمر ادامه دارد.
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لبنیات اصفهان خاطرنشان کرد: همه واحدهای صنفی این اتحادیه را برای مقابله با شیوع گسترده ویروس کرونا، موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی کرده ایم و این موارد به صورت مناسبی از سوی واحدهای صنفی رعایت می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار