رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به روند صعودی بیماران، بستری ها و فوتی های کرونایی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته یک نوزاد ۲۳ روزه به دلیل ابتلا به کرونا جان باخت.

به گزارش مشرق ، سعید کشمیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر، با بیان اینکه بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت استان بوشهر همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد اظهار داشت: روند افزایشی بیماران مبتلایان به کرونا در استان بوشهر از نیمه دوم خرداد آغاز شد و هنوز هم ادامه دارد.
وی بی توجهی به توصیه های بهداشتی، برگزاری مراسم ترحیم و عروسی، حضور در محافل عمومی بدون ماسک و عادی انگاری اوضاع کرونایی را از عوامل مهم افزایش بیماران این ویروس دانست و از مردم استان خواست با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در اجتماعات و دورهمی های خانوادگی زمینه قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا را فراهم کنند.
بیشتر بخوانید:
دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر از افزایش بیماران دربخش های کرونایی بیمارستان های استان خبر داد و بیان کرد: تعداد بیماران کرونایی بستری در شبانه روز گذشته در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر افزایش یافته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به مرخص شدن تعدادی از بیماران بستری های بخش های کرونایی استان بوشهر باحال خوب از بیمارستان ها گفت: متاسفانه در شبانه روز گذشته تعدادی از بیماران کرونایی استان بوشهر فوت کرده اند که این فوتی ها به استثنای نوزاد ۲۳ روزه مابقی در رده سنی ۳۸ سال به بالا هستند.
کشمیری با اشاره به اینکه تعدادی از بیماران بستری کرونایی استان بوشهر در بخش icu با کمک دستگاه، نفس می کشند خاطرنشان کرد: اکنون تعدادی از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های استان بوشهر، با مرگ مبارزه می کنند.
وی با اشاره به تجهیز بیمارستان های استان بوشهر به تخت ...

سرخط اخبار