به مناسبت روز بین المللی همبستگی با مردم فلسطین، مقاله «چه موقع جهان نادیده گرفتن بی عدالتی های غزه را متوقف می کند؟» در وبلاگ «تودو» سریلانکا منتشر شد.

به گزارش برنا، به مناسبت روز بین المللی همبستگی با مردم فلسطین، وبلاگ «تودو» Thoothu اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان «چه موقع جهان نادیده گرفتن بی عدالتی های غزه را متوقف می کند؟» کرده است.
این مقاله با عبارتی از قول یکی از ساکنین غزه آغاز شده است؛ این روزها برای خانواده من و مردم غزه مثل همیشه وحشتناک بوده. اسرائیل تقریباً هر روز بمباران می کرد، مثل این که ما در میانه زلزله ای تمام ناشدنی گرفتار شده بودیم. انفجارهایی که بعضا حتی یک کیلومتر با خانه ما فاصله داشت اما به قدری قوی و ترسناک بود که فرزند دو ساله ام شب نمی توانست بخوابد. این ایام واقعاً وحشتناک بود. سربازان، هواپیماهای جنگی، هواپیماهای بدون سرنشین و جنگنده های اسرائیلی به طور مداوم مردم غزه را آزار، تهدید و می کشند، حملات اسرائیل بخشی از برنامه روزمره مردم غزه شده است.
نویسنده این مقاله، با اشاره به نمونه های دیگری از آزار و اذیت ساکنان غزه از سوی اسرائیل نوشته است: فلسطینیان بدون شک با سیاست های استعماری اسرائیل مبارزه خواهند کرد و داستان های زیبایی از مبارزه و مقاومت را خلق خواهند کرد. اما باید دانست که آنها نیارمند حمایت جامعه جهانی نیز هستند، تا بتوانند هرچه زودتر در این مبارزه عادلانه شان که برای کسب آزادی و عزت شان انجام می دهند، پیروز شوند. به همین دلیل است که باید جامعه جهانی، اسرائیل را به خاطر جنایات مکرر بر علیه بشریت درسرزمین فلسطین محکوم و حتی منزوی کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار