بدقولی باشگاه پرسپولیس صدای بازیکنش را درآورد

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۷
مدیربرنامه های بازیکن عراقی تیم پرسپولیس به عدم پرداخت مطالبات این بازیکن و گلایه های بشار رسن واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، امیرارسلان مرتاض درخصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد بشار رسن با تیم پرسپولیس گفت: روز گذشته جلسه نهایی بین من و آقای عرب برگزار شد که توافقات مالی تا حدی بدست آمد. البته قرارداد جدید با اینکه نسبت به قرارداد اصلی که در چند ماه قبل امضا شده بود بسیار متفاوت بوده و رقم آن پایین بود اما با این شرایط آن را پذیرفتیم. تمام این موارد به شرط اصلی بشار برمی گردد چرا که او با یک تصمیم منطقی و حرفه ای خواستار تسویه حساب سال گذشته شده و همچنین اینکه پرداختی های قرارداد جدید تعیین شود. اعلام جزئیات در مورد طلب بشار در رسانه ها کار درستی نیست اما رقم در نظر گرفته شده بسیار پایین و قابل پرداخت است. در زمان های مختلف در چهار ماه گذشته مسوولان باشگاه برای پرداخت طلب بشار امروز و فردا کردند اما او در این مدت فقط یکبار گلایه کرد. 
وی ادامه داد: بشار قبل از سفر به قطر که برای پیگیری درمانش بود سه بار بلیت خود را کنسل کرد اما باز هم دست خالی برگشت. هرچند که قول گرفت که در روزهای آ ینده طلبش تسویه شود اما این اتفاق رخ نداد. بشار با بیشتر بازیکنان پرسپولیس در ارتباط است و با آنها حرف می زند. طی تماسی که بشار امروز با من گرفت به شدت پیگیر طلبش بود و باور نمی کرد که باشگاه پرسپولیس در این مدت حتی اعلام به آمادگی برای پرداخت طلبش را نکرده است. او از این مساله به شدت گلایه دارد چرا که باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل نمی کند. 
مدیر برنامه های رسن افزود: در روزهای گذشته همه دیدند که پاتوسی بازیکن سابق استقلال چه رفتاری کرد و گاهی اوقات این فشارها و این مسائل باعث می شود که کنترل بازیکن حتی از دست مدیر برنامه هم خارج شود. 
مرتاض ...