کهکشان مطلوب زنوزی؛ با حضور دایی و رحمتی

آی اسپورت چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۷

آی اسپورت - اولین فصل حضور محمدرضا زنوزی به عنوان مالک باشگاه تراکتورسازی بسیار پرفراز و نشیب بود. فصلی که با حضور سه سرمربی سپری شد، ولی درنهایت به قهرمانی منجر نشد. با این حال آنها هنوز برای کسب سهمیه آسیایی امید دارند و باید دید می توانند پس از چندین هفته بدون برد در بازی پایانی به توفیقی دست پیدا کنند یا خیر.
مالک محبوب پرشورهای تبریزی اما نمی خواهد به این راحتی ها پا پس بکشد. او از الان خیز خود را برای بستن تراکتوری به مراتب قدرتمندتر در لیگ نوزدهم برداشته است. شنیده ها حکایت از آن دارد هدف مالک باشگاه ادامه همکاری با مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی سه ستاره ملی پوش و باتجربه تیم است. یوکیا سوگیتا و آنتونی استوکس هم توانسته اند رضایت هواداران را به دست بیاورند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد همراه تی تی ها می مانند.
حالا زنوزی برای فصل جدید دو بمب بزرگ را هدف قرار داده است. او در ابتدا قصد دارد یک جایگزین برای جورج لیکنز پیدا کند و گزینه اصلی او برای تصدی پست سرمربیگری علی دایی است. سرمربی فصل گذشته سایپا که حالا بدون تیم است و مورد توجه تراکتور قرار گرفته است. شهریار خودش هم برای حضور بین هم زبانانش مایل است، اما تنها مشکل بین طرفین مسافتی خواهد بود که دایی باید طی کند. او تا به حال هیچ وقت خارج از تهران مربیگری نکرده و جدایی از پایتخت برای او سخت به نظر می رسد. گفته می شود او این پیشنهاد را هم داده که تمرینات تراکتور در تهران برگزار شود که با مخالفت باشگاه روبه رو شد. با این حال بعید است که این مشکل او را از حضور در یک تیم پرطرفدار چون تراکتور منصرف کند.
دیگر گزینه مدنظر زنوزی برای فصل بعد مهدی رحمتی است. در ...