عادل از علی دایی خوف نکرد!

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴
عادل از علی دایی خوف نکرد!
دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و سایپا از هفته بیست و دوم با برتری یک یر صفر سایپا به اتمام رسید اما داور این دیدار با اخراج 3 بازیکن و یک مربی تبدیل به جنجالی ترین چهره بازی شد.

ورزش سه: شاید مصاف دو تیم نفت مسجد سلیمان و سایپا در نگاه اول حتی برای علاقه مندان پیگیر به فوتبال هم جذابیت خاصی نداشته باشد . اما شرایط این دو تیم به گونه ای بود که در واقع یک امتیاز دردی از هیچ کدام از تیم ها دوا نمی کرد و به همین دلیل پیش بینی یک بازی درگیرانه را می توانستیم ازقبل این بازی داشته باشیم .
انتظارمی رفت که کمیته و دپارتمان داوری این دیدار را دست کم نگیرند و شاید به همین دلیل به همین منظور دپارتمان داوری در این بازی در یک اقدام جالب توجه از داور رفت این دیدار یعنی رضا عادل استفاده کرد . داوری که سه روز گذشته در یک اقدام جنجالی و بی سابقه در دقیقه دهم مدافع شاهین شهرداری بوشهر را از زمین بازی به اشتباه اخراج کرده بود.
تنش ها در این بازی از همان دقایق ابتدایی بازی آغاز شد تا آنجا که این داور بابلسری تصمیم گرفت اولین کارت زرد بازی را در دقیقه 24 بازی به معین عباسیان نشان دهد .همین کارت برای شروع اعتراضات نیمکت سایپا کافی به نظر می رسید و از این لحظه بود که اعتراضات علی دایی آغاز شد.
در ادامه بازی با هر سوت داور نیمکت هر دو تیم نسبت به تصمیمات داوری واکنش نشان می دادن ...

[ مشاهده متن کامل عادل از علی دایی خوف نکرد! برترینها ]