پاسخ تازه محمد دایی: فحاشی ها نثار خودشان!

آی اسپورت دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹

آی اسپورت - امروز باشگاه پرسپولیس پاسخ ادعاهای دیروز محمد دایی را داد و خواهان ورود کمیته اخلاق به ادعاها و توهین های او شد. پندار خمارلو همچنین طعنه هایی هم به شیوه مربیگری علی دایی زده بود و اعلام کرده بود که برانکو در تمرینات پرسپولیس روزنامه نمی خواند، با لباس شخصی به تمرینات نمی آید و با دوستانش گپ و گفت ندارد! اما محمد دایی سکوت نکرد و دوباره پاسخ خمارلو را داد. صحبت های او را بخوانید:
هواداران واقعی پرسپولیس با فرهنگ هستند
مایه تاسف است که این حرف ها را خواندم و شنیدم. زیرا انتظار داشتم که باشگاه پرسپولیس با این بی اخلاقی ها مقابله کند و نه آنکه آن عده اندک از تماشاگران را برای بی اخلاقی بیشتر ترغیب کند. برخی فقط نوک بینی شان را می بینند و به دنبال حفظ پست و مقام خود هستند. هواداران واقعی پرسپولیس همیشه با فرهنگ و با اخلاق هستند، ولی اگر این آقایان رفتار زشت اندک تماشاگران پرسپولیس را تایید می کنند پس ناسزا ها و فحش هایی که این عده به ما دادند نثار خودشان باشد.
به خودشان هم فحاشی کنند همین نظر را دارند؟
شاید روزی همین عده علیه خود آن ها نیز فحاشی کنند و به خود آن ها نیز ناسزا بگویند. خیلی دوست دارم بدانند آن روز این ها چه نظری در مورد این رفتار ها دارند! امروز آن ها به عده ای اندک همسو شده اند. ما خودمان پرسپولیسی هستیم و برای هواداران واقعی این تیم ارزش و احترام زیادی قائل هستیم.
علی پرسپولیس را به آسیا رساند و سایپا را قهرمان کرد
علی دایی با تیم های مختلف نتایج درخشانی گرفته است. همین تیم سایپا را به آسیا رساند پرسپولیس را با همه مشکلاتی که داشت به نایب قهرمانی رساند و این تیم بعد از مدت ها به لیگ قهرمانان ...