رونالدو شبیه به زلاتان است

اعتماد آنلاین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴
اعتمادآنلاین| کریستیانو رونالدو در فصل نخست حضورش در یوونتوس توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یووه به ستایش از ستاره پرتغالی تیمش پرداخت و او را با زلاتان ایبراهیموویچ مقایسه کرد. سرمربی یوونتوس در این باره، گفت: رونالدو روح بسیار بزرگی دارد. او بازیکنی بسیار با استعداد است و همه ما باید از او چیزهای زیادی یاد بگیریم. در میلان با بازیکن بزرگی مثل ایبراهیموویچ کار کرده ام. حتی وقتی بازیکنی در تمرینات پاس اشتباه به زلاتان می داد او بسیار عصبانی می شد. من به او گفتم که همه بازیکنان در سطح و اندازه او نیستند. او در ادامه به خصلت های این مهاجم پرتغالی اشاره کرد و گفت : رونالدو هم چنین خصلتی دارد. او در تمرین هم بسیار جدی است و سر هم تیمی هایش به خاطر بازی بد داد می زند. رونالدو از نظر ذهنی از همه برتر است. او برای خود اهدافی تعیین می کند و به آن ها هم می رسد. آلگری در پایان، اضافه کرد: در 34 سالگی بسیار سخت است که این همه گل به ثمر رساند اما او چنین چیزی را به خوبی بلد است. رونالدو بهتر از زلاتان است هر چند که ایبراهیموویچ هم متفاوت با هر بازیکنی بود. ...

اعتمادآنلاین| کریستیانو رونالدو در فصل نخست حضورش در یوونتوس توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد.
ماسیمیلیانو آلگری ، سرمربی یووه به ستایش از ستاره پرتغالی تیمش پرداخت و او را با زلاتان ایبراهیموویچ مقایسه کرد.
سرمربی یوونتوس در این باره، گفت: رونالدو روح بسیار بزرگی دارد. او بازیکنی بسیار با استعداد است و همه ما باید از او چیزهای زیادی یاد بگیریم. در میلان با بازیکن بزرگی مثل ایبراهیموویچ کار کرده ام. حتی وقتی بازیکنی در تمرینات پاس اشتباه به زلاتان می داد او بسیار عصبانی می شد. من به او گفتم که همه بازیکنان در سطح و اندازه او نیستند.
او در ادامه به خصلت های این مهاجم پرتغالی اشاره کرد و گفت : رونالدو هم چنین خصلتی دارد. او در تمرین هم بسیار جدی است و سر هم تیمی هایش به خاطر بازی بد داد می زند. رونالدو از نظر ذهنی از همه برتر است. او برای خود اهدافی تعیین می کند و به آن ها هم می رسد.
آلگری در پایان، اضافه کرد: در 34 سالگی بسیار سخت است که این همه گل به ثمر رساند اما او چنین چیزی را به خوبی بلد است. رونالدو بهتر از زلاتان است هر چند که زلاتان ابراهیموویچ هم متفاوت با هر بازیکنی بود. رونالدو با وجود موفقیت های زیادی که به دست آورد بسیار بازیکن متواضعی است.
منبع: ایسنا