فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: از قابلیت های فضایی برای مقابله با دشمن استفاده می کنیم

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تأکید براینکه ما آماده پاسخگویی به تجاوز دشمن در هر زمانی را داریم، گفت: بنا داریم قابلیت های فضایی را برای مقابله با دشمن به کار بگیریم.

به گزارش مشرق ، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در دهمین یادواره ۱۲۸ شهید منطقه دروازه ری تحت عنوان "دروازه وصال" که شامگاه چهارشنبه در صحن امامزاده سیدعلی برگزار شد ضمن تسلیت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع اظهار داشت: محله دروازه ری منطقه ای است که قبل از انقلاب مبارزات را علیه طاغوت انجام داده و پس از انقلاب نیز ۱۲۸ شهید را تقدیم انقلاب کرد.
بیشتر بخوانید:
وی با بیان اینکه شهید سید مصطفی حسینی اولین شهید این محله در دوران انقلاب بود، افزود: در دوران دفاع مقدس نیز شهیدانی چون شهید محمدرضا شفیعی را پرورش داد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: شهید شفیعی در دل دشمن به شهادت رسید، ۱۶ سال پس از شهادت جسم پاک ایشان به شکل سالم به ایران بازگشت که این نیز نشان از علاقه ایشان به زیارت سیدالشهدا (ع) بود.
امیر سرتیپ صباحی فرد با تاکید بر اینکه صاحبان اصلی انقلاب شهدا جانبازان و خانواده شهدا هستند، ادامه داد: مردم ما با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز قدس، سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب و سالروز ۱۵ خرداد نشان دادند که همچنان پس از ۴۰ سال دست از پایمردی برای حفظ آرمان های انقلاب دست برنخواهند برداشت.
وی خاطرنشان کرد: درخت انقلاب با خون شهدای مظلوم تنومند شده و سایه دلنشین درخت انقلاب مامنی برای آیندگان شد و دشمن جرات حمله و تعدی به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
صباحی فرد با تاکید براینکه شهدا به خوبی بر این امر واقف بودند که راه خدا نه ترس دارد و نه اندوه، گفت: دشمن در کشورهای حاشیه خلیج فارس و غرب آسیا رجزخوانی می کند و اعلام جنگ می کند، از سویی اعلام مذاکره و از سویی دیگر دایره تحریم هارا بزرگ تر می کند.
وی با ...

سرخط اخبار