گروه ناجا- معاون بهداد نیروی انتظامی گفت: ۹۵ درصد از بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی ناجا بهبود یافته اند و تاکنون موردی از مراجعه مجدد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان گزارش نشده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد رضا حسینی" با حضور در یک برنامه تلویزیونی، اظهار کرد: بلافاصله بعد از دستور فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر ورود پیدا کردن نیروهای مسلح در حوزه مقابله با کرونا و همکاری با وزارت بهداشت، پیرو تدابیر فرمانده محترم ناجا،قرارگاه مقابله با کرونا نیروی انتظامی به ریاست معاونت هماهنگ کننده ناجا و دبیری معاونت بهداد ناجا کار خود را با شعار" مالک دست های خود باشیم" و بر اساس چهار محور آموزش، پبشگیری، پشتیبانی و درمان آغاز کرد.
معاون بهداد ناجا با اشاره به این که یگان ها و مراکز تابعه نیروی انتظامی از مراکز شهری تا دورترین نقاط مرزی در اولویت اجرای برنامه ها و تدابیر قرارگاه کرونا قرار داشت، خاطرنشان کرد: در همین راستا آحاد مردم جامعه نیز از برنامه ها و تدابیر آموزشی، پیشگیری، پشتیبانی و درمانی ناجا حوزه مقابله با کرونا بهره مند هستند.
وی با اشاره به این که خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد از مبتلایان به کرونا که در مراکز درمانی ناجا بستری شده اند، بهبودی حاصل کرده اند، اضافه کرد: تاکنون موردی از مراجعه مجدد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان و عود بیماری گزارش نشده است.
این مقام ارشد انتظامی با قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر درمانی کشور به ویژه مراکز درمانی ناجا از آنها به عنوان مجاهدین فی سبیل الله یاد کرد و افزود: خدمات این روزهای کادر درمانی کشور، تداعی کننده خدمات مدافعان امنیت و سلامت کشور در دوران ۸ ساله دفاع مقدس است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری دامت برکاته " هرچه کار سخت تر باشد، ارزش بیشتری خواهد داشت".
دکتر حسینی در پایان با تاکید بر رعایت اصل خودمراقبتی و جدی گرفتن توصیه ها و تمهیدات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار