از بلندای رادکان کردکوی تا آبشار گوندر و تپه های باستانی گلیداغ مراوه تپه بهار در انجماد خنده های مسافران نوروزی است و این زیبایی ها از دسترس مسافران خارج شده است.

به گزارش خبرآنلاین ازگلستان ؛ صدای زنگوله بزغاله های رمه دار رامیان در بهار دیگر دلخوشی مسافران نوروزی استان گلستان نیست، رمه بانان هم دلتنگ این هستند که یک پیاله شیر داغ به دست مسافران بدهند و چند کلامی با آنان هم نوا شوند و یا عکس یادگاری با آنها بگیرند.
گرچه مزارع کلزا با گل های زرد کوچک فضایی رؤیایی برای ثبت بهار 99 در قاب خاطرات به وجود آورده اما صدای خنده های مسافران در بهار گلستان دیگر به گوش نمی رسد، سکوت در سرسبزی گلستان امروز خزانی به ذهن متبادر می کند و دیگر این زیبایی ها دلبربایی ندارند.
کوچه های روستاهای هدف گردشگری دهنه محمدآباد، از چلی تا نرسو این روزها خلوت تر از روزهای زمستان است و کتولی های مهربان با لباس های سنتی گویا گمشده ای در راه دارند، سکوت همه جا را فرا گرفته و به راحتی صدای چشمه ساران و پرندگان به گوش می رسد.
بلندترین برج آجری جهان تسلیم مهمان ناخوانده چینی
حتی بلندترین برج آجری جهان هم نتوانسته هیبت خود را برای ماندگاری مسافران حفظ کند و تسلیم در برابر ویروس نامیمون بهاری شد.
از بلندای رادکان تا آبشار گوندر و تپه های باستانی گلیداغ مراوه تپه بهار در انجماد خنده های مسافران نوروزی است، در گلستان هم که باشید تا برای شکست پلیدی جامعه یکدل نشوید دل و دماغ و اراده ای برای طبیعت گردی به وجود نخواهد آمد.
با حضور مهمان ناخوانده چینی در نوروز آداب و سنن گلستانی ها رنگ باخته و دیگر مزه های شیرینی های محلی و نان های سنتی در سفره های نوروزی لذت بخش مثل گذشته نیست.
ترکمن صحرا در نوروز 99 دل انگیزتر از گذشته شده مردان ترکمن که در بهار سال گذشته به جای دوتار ترکمن کیسه های سیل بند را زیر بغل خود حمل می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار