استاندار ایلام درشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت :رفع مشکلات اقتصادی در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ضمن اینکه از زحمات و تلاش های مجموعه اعضای درگیر در ستاد تشکر کرد، از فضای وحدت و همدلی در استان گفت و تصریح نمود: امروز برگ برنده رویارویی با مسائل و مشکلات انسجام و همبستگی همه ارکان نظام در مسیر توسعه استان است.
وی در ادامه از رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی بعنوان رویکردی مهم و قوی در کاهش آسیب های اجتماعی یاد کرد و گفت: در مناطقی که فقر اقتصادی و معیشتی وجود دارد آسیب های اجتماعی نیز بالا هست و البته نظام و دولت در استان یکدل و همصدا در این زمینه برنامه ریزی کرده است تا با نگاه ویژه تری به مناطق محروم توجه کند.
استاندار ایلام در ادامه اهتمام جدی دستگاه های درگیر در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان را در رفع معضلات مناطق محروم استان خواستار شد و گفت: در برخورد با علل و عوامل این آسیب ها بایست ریشه ای عمل کرد و صرفا به توجهات مقطعی اکتفا نکرد.
وی ادامه داد: در بحث گرایش افراد به مواد مخدر بایست با جایگزین کردن عادت های خوب بجای عادت های بد در افراد تغییر رفتار پایدار ایجاد کرد.
استاندار ایلام در بخش دیگری از صحبت های خود خواستار جابجایی زندان ایلام شد و گفت: در فاز اول بایست با قید فوریت موضوع جابجایی زندان تا پایان تیرماه انجام شود.
وی افزود: البته برای انجام این کار نیازمند یک اراده قوی هستیم که از دستگاه های درگیر در کار می خواهم در این زمینه اقدام کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار