سرمربی سایپا از عملکرد نقل و انتقالات تیمش صحبت کرد.
به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی در گفت وگو با برنامه تهران ورزشی در مورد عملکرد سایپا در نقل و انتقالات اظهار داشت: ما جوان ترین تیم لیگ هستیم. سعی کردیم به جوان ها فرصت بدهیم و فلسفه ما بازیکن سازی بود اما این مسئله به بخش هایی از کار ما لطمه زد. به همین خاطر سعی کردیم با جذب چند بازیکن با تجربه مانند خالد شفیعی، صادق بارانی،حسین منادی و مرتضی آقاخان را جذب کنیم. آنها سابقه خوبی در لیگ دارند و در کنار جوانان مان می توانند به ما کمک کنند. کار ما خیلی خوب بود. ولخرجی هم نکردیم. پیشنهاد جذب بازیکن خارجی هم داشتیم اما ترجیح دادیم با توجه به شرایط موجود به بازیکنان خودمان تکیه کنیم و در این زمینه باید از مدیریت باشگاه هم تشکر کنم که از ما خیلی حمایت کردند.
سرمربی تیم سایپا در مورد جذب مرتضی آقاخان گفت: ما می دانستیم که او یک سال و اندی مصدوم بوده. دوست داشتیم به او فرصت دهیم. تست های پزشکی کاملی انجام دادیم. از نظر شرایط بدنی خوب است. مصدومیتش کاملا برطرف شده. دوست داریم به او کمک کنیم تا به شرایط خوب فوتبالش برگردد. آقاخان قبل از حضور در استقلال در تیم پیکان شرایط خوبی داشت و تیم های زیادی خواهان او بودند. از نظر مالی هم هزینه زیادی برای ما نداشت. خیلی امیدواریم به این بازیکن آینده دار کمک کنیم تا دوباره به فوتبال برگردد تا در کنار بازیکنان دیگری که داریم عملکرد خوبی داشته باشد.
صادقی در مورد اینکه آیا جذب بازیکنان باتجربه نشاندهنده این است که از جوانگرایی دلزده شده، تصریح کرد: خیر، احساسم این است که بهتر بود جوانگرایی را با شیب ملایم تری انجام می دادم. 17 بازیکن از ما جدا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار