تولید فیلم به خودی خود فرآیند دشواری دارد، اما وقتی بازیگران زن کار مجبور باشند در حین بارداری نقش خود را ایفا کنند، سختی کار دو چندان خواهد شد. با این حال بازیگران زنی بوده اند که با قدرت توانستند از پس مشکلات این شرایط بربیایند و وظیفه ی خود را به بهترین شکل انجام دهند. البته در این راه گاهی فیلمنامه نویس ها، گریمورها، طراحان لباس و حتی فیلمبردارها به کمک آن ها آمدند و از ترفندهای مختلفی برای پنهان کردن فرزند توراهی آن ها استفاده کردند. گرچه گاهی هم بخت با آن ها یار بوده و بارداری دقیقاً همان چیزی بوده که برای ایفای نقش شان احتیاج داشتند. در ادامه با بازیگران زن ی آشنا خواهیم شد که هنگام ایفای نقش هایشان باردار بودند.
لیسا کودرو در سریال «دوستان» ( Friends )
در فصل چهارم سریال «دوستان»، شخصیت «فیبی» یا همان لیسا کودرو، مادر جایگزین فرزند برادر ناتنی خود می شود که در واقع علت آن این بود که کودرو خود در آن زمان واقعاً باردار بود. با این تفاوت که «فیبی» سه قلو باردار بود اما لیسا کودرو فقط یک بچه در راه داشت. به همین دلیل کودرو مجبور بود از یک بالش استفاده کند تا شکمش بزرگ تر به نظر برسد.
جولیا رابرتز در «دوازده یار اوشن» ( Julia Roberts — Ocean’s Twelve )
جولیا رابرتز در این فیلم نقش زنی را بازی می کرد که تظاهر به بارداری می کرد، در حالی که این بازیگر خود در آن زمان واقعاً باردار بود. گرچه این فیلم با شکست مواجه شد، اما رابرتز صاحب یک جفت دوقلوی سالم شد.
هلی بری در «مردان ایکس: آخرین ایستادگی» ( X-Men: The Last Stand )
بری مشغول بازی در فیلم پرهزینه ی «مردان ایکس: آخرین ایستادگی» بود که متوجه بارداری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار