پرسپولیس برد اما کیفیت نداشت/ تعداد پاس های دربی برازنده نبود

خبرگزاری مهر سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۷

محمدرضا زادمهر در گفتگو با خبرنگار مهر ، در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در دربی نودم پایتخت مقابل استقلال تهران گفت: این برد بدون شک تاثیر بسیار زیادی در روحیه تیمی پرسپولیس و همچنین حل مشکلات تاکتیکی خواهد داشت. پرسپولیس برای نباختن به میدان آمده بود اما تا دقیقه نود جنگید و به برد رسید.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: با وجود اینکه هواداران نتوانستند صندلی های ورزشگاه آزادی را به دلیل مشکلات بلیت فروشی الکترونیکی پر کنند اما باز هم هیجان و استرس در زمین بود. اتفاقا من فکر می کنم اضطراب هر دو تیم در این بازی بسیار بالا بود و همین امر سبب شد تا آنها نتوانند پنج پاس سالم هم به یکدیگر بدهند.
وی درباره پنالتی از دست رفته استقلال و گلزنی مهدی عبدی بازیکن جوان سرخ ها اذعان داشت: آقای بنیادی فر به عنوان داور بازی شجاعت ستودنی داشت و عملکرد قابل قبولی در اکثر صحنه های بازی داشت. فکر می کنم پنالتی را به درستی برای استقلال گرفت اما بیرانوند بار دیگر منجی شد و باعث شد تا روحیه تیمش به اوج برسد.
کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: مهدی عبدی با انگیزه فراوان وارد زمین شد و از تنها موقعیت گلزنی تیم نهایت استفاده را برد و اسم خودش را در تاریخ فوتبال دربی ثبت کرد.
زادمهر با اشاره به ضعف تاکتیکی پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس به مهم ترین موضوع که کسب سه امتیاز بود رسید اما نباید از ضعف تاکتیکی این تیم غافل شد. بازی قشنگی را از هر دوتیم ندیدیم اما مشخص بود که تاکتیک پرسپولیس برای گل نخوردن بسته شده بود و در حملات این تیم ضعف هایی به چشم می خورد.
کارشناس فوتبال ایران تاکید کرد: برای پربیننده ترین بازی فوتبال ایران پایین بودن تعداد پاس های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار