مشاور سابق مهدی کروبی، مویه های عضو متواری شورای سردبیری روزنامه شرق برای نیما زم را نشانه بی فروغی اپوزیسیون دانست.

به گزارش مشرق ، روزنامه «کیهان» در ویژه های خود نوشت:
داریوش سجادی که خود مدت ها با نشریات اصلاح طلب همکاری داشته با اشاره به یادداشت فرزانه روستایی (همکار فراری شرق که در پاریس اقامت دارد) نوشت: مخالفت با جمهوری اسلامی همان قدر قابل فهم است که متنفر بودن و برنتابیدن آن بنا به هر دلیلی از جانب غیظ ورزان، قابل هضم! آنچه در این میان ناوارد و غیرقابل پذیرش است ناراستی و توسل اپوزیسیون به ابزار نجس و شرف فروشی در مبارزه سیاسی است!
بیشتر بخوانید:
مرحوم عزت الله سحابی علی رغم همه انتقادات موجه یا ناموجه اش به نظام، تا آن اندازه شرف داشت که در مسیر مخالفت هایش با نظام ارزنی خود را به نجاست ابزاری نیالود و تا پایان عمر آبرومندانه در کشور ماند و با فصاحت اذعان داشت: مبارزه سیاسی با نظام در خارج از کشور حرف مفت است. اگر عرضه و شهامت دارید همین جا و در کنار مردم بمانید و از مواضع تان دفاع کنید!
برخلاف توصیه مرحوم سحابی «لات بازی در کوچه های خلوت» مبدل به تخصص مشتی خودشیفته در خارج از کشور شده که تا وقتی در ایران بودند ریاکارانه از پیاز حکومت ارتزاق کرده و هوس بازانه از سفره نظام لقمه می گرفتند و آنگاه که خیارشان [...] کرد، سر از فرنگ درآورده و با عمیق ترین شکل ممکن مبتلا به سندروم «خودژاندارک بینی» و «خویش رستم انگاری» مزمن شدند و با هزاران کیلومتر دور شدن از وطن شجاعت شان فوران کرد و «معرکه گردان و قهرمان» مشتی بی قهرمان و مفلوک تر از خود، شده اند!
ژانگولرهایی نظیر مصی علی نژاد و محمد حسینی و مجتبی واحدی و راشدان و حقیقت جو و پیرموذن و باطبی و نبوی ها و اره و اوره و شمسی کوره و مدل به مدل مشنگ هایی از این مدل در غربت، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار