«به نظر می رسد حسن روحانی نه تنها باید مشکلات مرتبط با سیاست داخلی و خارجی، وضعیت معیشت مردم و بحران های اقتصادی را حل وفصل کند، بلکه باید کفشی آهنی پا کرده و برای فوتبالی ها خیلی ویژه تر، رئیس جمهور باشد!»

به گزارش ایسنا، روزنامه شرق نوشت: «حسن روحانی، رئیس جمهور کنونی ایران، در حال تجربه کردن معضلات ریزودرشت زیادی است؛ کسی که در وعده های انتخاباتی خود خبر داده بود به زودی مشکلات را حل می کند و در گزارش های منظم دوره ای، خبر از پیشرفت در حل وفصل مشکلات ایران می داد، آن قدر درگیر مشکل شد که شاید خوش بین ترین مشاورش نیز تصور آن را نمی کرد؛ از غافلگیری در عرصه بین المللی، خروج دونالد ترامپ از برجام و بازگشت تحریم ها تا فضای ملتهب سیاست داخلی.
فارغ از سال های نخست ریاست جمهوری اش، اما حسن روحانی همیشه با رخدادهای پیچیده ای روبه رو شده (غالبا غیر مترقبه) که بیشتر انرژی خود، دولت و اعضای کابینه اش را گرفته است. اگر به مشکلات اجتماعی و اقتصادی همین روزهای ایران نگاهی انداخته شود، شاید دیگر خنده دار به نظر برسد که از حسن روحانی خواسته شود به مشکلات به وجودآمده در حوزه فوتبال هم ورود کند! با این حال چنین فعلی جاری شده و همین روز گذشته محمود اسلامیان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، از حسن روحانی خواسته برای حل وفصل مشکلات موجود در اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال وارد شود. اسلامیان می گوید: «اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به صلاح کشور است. ما به نقطه خاصی رسیدیم و انتظار من از دولت و شخص رئیس جمهور این است که به این مسئله ورود کنند. الان در جامعه به دلیل یک سری سوءتدبیرها، مشکلات اقتصادی داریم و یک فوتبال است که عده زیادی به آن دلخوش هستند و نباید آن را با مشکل مواجه کنیم؛ آن هم به خاطر سوءتدبیر و اصراری که بگوییم ۲۰۸ عضو فیفا اشتباه می کنند و ما درست عمل می کنیم. این مسئله در حد رئیس جمهور است. ایشان باید ورود کند و تصمیمی گرفته ...

عناوین مهم خبری