ترامپ: در مقابله با کرونا نمره «+A» می گیریم!/ نه فقط یک کار خوب که کار خارق العاده ای انجام داده ایم!

آنچه دیگران می خوانند: خودرو بخریم یا وارد بورس شویم؟ موتور سواری بهاره رهنما و همسرش جنجالی شد!+تصاویر لورفته خبر مهم درباره آینده ارزش سهام بورس / سهامداران حتما بخوانند افشاگری جنجالی خانم بازیگر/ تهیه کننده پلید در خانه بی آبرویی کرد! راز قتل پدر به خاطر ۸۷ هزار تومان؛متهم: عذاب وجدان دارم پرداخت یارانه نقدی جدید قطعی شد/چه کسانی مشمول می شوند؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد در موضوع مقابله با همه گیری کرونا در این کشور به عملکرد خودش نمره «+A» می دهد.
به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس، به نقل از «ای بی سی نیوز»، در حالی که شمار قربانیان کرونا در آمریکا به عدد ۲۰۰ هزار نفر نزدیک شده رئیس جمهور این کشور به عملکرد خودش در مقابله با این بیماری عالی ترین نمره را داده است.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در مصاحبه تلفنی با برنامه «فاکس و دوستان» شبکه فاکس نیوز گفت در زمینه کنترل همه گیری کرونا به خودش نمره «+A» می دهد و دولتش کار خارق العاده ای انجام داده است.
ترامپ در این باره گفت «ما کار خارق العاده ای انجام داده ایم. نه فقط یک کار خوب یک کار خارق العاده.»
او در ادامه روابط عمومی را امری مستثنی دانست و گفت: «البته به غیر از روابط عمومی. می دانید که اخبار جعلی زیادی درباره من وجود دارد و می دانید که من نمی توانم – شما نمی توانید – آن ها را متقاعد کنید. در روابط عمومی به خودم نمره D می دهم.»
رئیس جمهور آمریکا در ادامه تاکید کرد: «در خود کار ما +A می گیریم به همراه دستگاه های ونتیلاتور و واکسن که سال ها جلوتر از برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار