ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری بر لزوم ساماندهی غرفه های بازارچه عمده میوه و تره بار ولیعصر در شهرکرد تاکید کرد.

الله کرم نصیری۲۷ بهمن ماه در نشست تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه اندازی بازارچه عمده میوه و تره بار ولیعصر در شهرکرد، اظهار کرد: اهداف راه اندازی این بازارچه به طور کامل محقق نشده است و قیمت ها پس از افتتاحیه روند افزایشی داشته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: یکی از درخواست های مردم ایجاد چند غرفه خرده فروشی میوه و تره بار است، به همین منظور نیاز است ساماندهی غرفه ها در دستور کار قرار بگیرد و میوه و تره بار به صورت خرده فروشی با قیمت مصوب در چند غرفه عرضه شود.
وی با بیان اینکه اطلاع رسانی در خصوص راه اندازی میدان میوه و تره بار ولیعصر شهرکرد مناسب نبوده است، تأکید کرد: مشکلات این میدان باید به سرعت توسط دستگاه های متولی از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعاون روستایی، شهرداری و... دنبال و وضعیت این بازارچه باید با جدیت توسط دستگاه های نظارتی رصد شود.
نصیری در ادامه با اشاره به کمبود گاز سیلندر در شهرستان کوهرنگ در ماه های اخیر، توضیح داد: با پیگیری های صورت گرفته کمبود سیلندر مرتفع شده است و باتوجه به صعب العبور بودن منطقه و نبودگازکشی در برخی از مناطق بازفت نیاز است تأمین سیلندر گاز با جدیت توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی انجام شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در رابطه با توزیع گوشت و مرغ منجمد یارانه ای در بازار، عنوان کرد: در مکان هایی که برای توزیع اقلام یارانه ای در نظر گرفته شده است، نباید همان کالا با نرخ آزاد عرضه شود، این اقدام به منظور جلوگیری از دو نرخی شدن کالاها انجام شود.
وی تأکید کرد: لازم است برنامه ریزی لازم برای توزیع گوشت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار