ایسنا/همدان مدیر کانون فرهنگی هنری امام صادق(علیه السلام) شهر مریانج همدان از فعالیت ۲۰ بانوی عضو این کانون برای تهیه ماسک، گان و کاورهای بهداشتی مورد نیاز بیمارستان ها خبر داد.

حسن مظاهری در گفت وگو با ایسنا، در توضیح این خبر بیان کرد: ۲۰ نفر از بانوان عضو کانون فرهنگی هنری امام صادق(علیه السلام) شهر مریانج در مسجد جامع این شهر در حال تولید ماسک، گان و کاورهای بهداشتی مورد نیاز بیمارستان ها هستند.
وی با بیان اینکه کروناویروس این مهمان ناخوانده، تلنگری بود که شاهد ازخودگذشتگی، فداکاری و وحدت مردم و تلاش برای شکست ویروس باشیم، تصریح کرد: بانوان عضو کانون امام صادق(علیه السلام) با اقدامی جهادی با آوردن چرخ های خیاطی خود از منازل به فضای کانون و راه اندازی کارگاه خیاطی از چهارم فروردین ماه، خالصانه، عاشقانه و بدون هیچ چشم داشتی در حال تولید ماسک، گان و کاورهای مورد استفاده برای درگذشتگان هستند تا همگام با دیگر مردم گامی برای شکست کروناویروس در کشور بردارند.
مظاهری با اشاره به اینکه این امر زیر نظر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان و ستاد مبارزه با کروناویروس با رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی انجام می شود، خاطرنشان کرد: مسجد جامع شهر مریانج همچنین همزمان با آغاز سال نو اقدام به تهیه و توزیع مواد خوراکی، پوشاک، کفش و پول نقد برای خانواده های نیازمند کرد.
وی با اعلام اینکه این مجموعه فرهنگی و قرآنی با ۱۲۰۰ متر فضا و در چهار طبقه احداث شده است، افزود: همزمان با شیوع کروناویروس فضای آموزشی، کتابخانه، خانه دیجیتال و تالار توسط اعضاء کانون ضدعفونی و گندزدایی شد.
مظاهری با اشاره به ساعات فعالیت خواهران در این کانون گفت: ساعات فعالیت واحد خواهران در طول سال از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ است که هر روز با برگزاری کلاس های مختلف برنامه های ویژه ای برای خواهران دارد.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس های ...

سرخط اخبار