تیپ خاص و متفاوت اشکان خطیبی، بازیگر سینما و تلویزیون را ببینید.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
اشکان خطیبی بازیگر شناخته شده کشورمان است. اشکان خطیبی علاوه بر بازیگری دستی هم بر موسیقی دارد. اشکان خطیبی طرفداران بسیاری دارد. اشکان خطیبی تاکنون 2 بار ازدواج کرده است. اشکان خطیبی متولد 19 مهر 1358 در تهران است.
فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است، در کنار بازیگری و اجرا، تهیه کننده، کارگردان، خواننده و نوازنده می باشد و تدریس هم می کند.
اعضای خانواده
در یک خانواده هنری در سرآسیاب ملارد در استان البرز بدنیا آمده است، پدرش به شعر و ادبیات و مادرش به تمام کارهای هنر علاقمند بود. تنها یک برادر بنام عرفان دارد که هر دو از کودکی در موسیقی تعلیم دیده اند.
شروع با موسیقی
در دانشگاه با بابک سعیدی آشنا شد و در سال دوم دانشگاه در سال 1377 وقتی 19 ساله بود یک بند موسیقی بنام باند آپولون را تشکیل دادند. سپس کارشان را بعنوان آهنگساز در تئاترها ادامه دادند.
از تئاتر تا اولین فیلم
علاقه ای به بازیگری نداشتم و علت ورودم به این حرفه بخاطر پول بود. از تئاتر دانشجویی به فیلم دفتری از آسمان در سال 77 معرفی شدم در این فیلم بازی کردم که پخش نشدم، بعد از آن تئاتر را حرفه ای پیگیری کردم.
اولین تجربه در قاب تلویزیون و سینما
در نهایت یکسال بعد (1378) با سریال همسفر به کارگردان باقری جعفری وارد قاب تلویزیون شد و از سال 83 هم با فیلم خیل دور، خیلی نزدیک در سینما روی پرده رفت.
ازدواج اول + طلاق
اشکان خطیبی در سال 91 در برنامه گپ رامبد جوان در شبکه ای فیلم در پاسخ به سوال نحوه ازدواج با همسرش گفت: با او سال ها دوست بودم که بعد تصمیم به ازدواج گرفتیم، در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار