رئیس هیأت ووشو استان قم گفت: 13 ووشوکار قم در پیکارهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم های ملی ووشو با حریفان خود به رقابت می پردازند.

جواد محمدزاده امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: تیم منتخب هیأت ووشو استان قم در حالی به پیکارهای قهرمانی کشور اعزام شد که این مسابقات جنبه انتخابی تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران را دارد و استعدادها و نخبه های ووشو قم با تمام توان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به دنبال بهترین نتیجه به میدان می روند، در حالی که به غیر از رده نونهالان، دو رده دیگر جنبه انتخابی دارد.
وی با بیان اینکه رقابت ها به میزبانی هیأت ووشو استان کردستان در شهر سنندج برگزار می شود، اضافه کرد: ابوالفضل نصرتی، محمدمهدی بیات مسلم، علی اکبر کامرانی، علیرضا بیگدلی، امیرعلی حسن خانی، حسام ابرقویی، مهدی هنرجی ، علیرضا فرخ شاهی، ابوالفضل لطفی، مهدی عبادی پور، مهدی سپهری فرد، علیرضا محمدی و محمدمهدی عبدالملکی نفرات اعزامی از قم به این دوره از مسابقات محسوب می شوند.
رئیس هیأت ووشو استان قم با اشاره به اوزان نفرات اعزامی تیم منتخب قم به مسابقات انتخابی تیم های ملی نوجوانان و جوانان، بیان کرد: در بخش ساندای این پیکارها تیم رده سنی نوجوانان قم در اوزان منهای 42، 48 و 56 کیلوگرم با حریفان رقابت می کند، در حالی که نماینده قم در وزن منهای 42 ابوالفضل نصرتی، وزن منهای 48 محمدمهدی بیات مسلم و در وزن منهای 56 کیلوگرم علی اکبر کامرانی است.
وی خاطرنشان کرد: در رده سنی نوجوانان تیم قم در اوزان منهای 48، 52، 56، 60 و 65 کیلوگرم به میدان می رود، در شرایطی که در وزن منهای 48 علیرضا بیگدلی، منهای 52 امیرعلی حسن خانی، منهای 56 حسام ابرقویی، منهای 60 مهدی هنرجی و در وزن منهای 65 علیرضا فرخ شاهی مسابقه می دهند.
محمدزاده به اعضای تیم تالوی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار