امام جمعه موقت اهواز: به کارگیری حداکثری ظرفیت های کشور راهکار مقابله با تهاجم است

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
امام جمعه موقت اهواز: به کارگیری حداکثری ظرفیت های کشور راهکار مقابله با تهاجم است
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به این که مسئولان شعار سال ۹۸ را نقشه راه سال قرار دهند، گفت: در تهاجم حداکثری دشمن از تمام ظرفیت ها باید استفاده کرد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، آیت الله سیدابوالحسن حسن زاده امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته که در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی همچنین با اشاره به 13 ماه رجب و ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) اظهار داشت: اعتکاف از روز 13 تا 15 ماه رجب ادامه دارد که این مراسم پر فیض از برکات انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به این که منافقین از سندهای رسوایی آمریکا و صهیونیست هستند، گفت: حمایت استکبار جهانی از منافقین نشان دهنده دروغین بودن تمامی حمایت ها از حقوق بشر بوده و بار دیگر چهره آنها برای تمامی جهان برملا شده است.
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به 29 اسفندماه به عنوان روز ملی شدن صنعت نفت، افرود: برخی به بهانه عدم توانایی در مدیریت صنعت نفت، اعلام می کردند که انگلیسی ها این صنعت را باید مدیریت کنند اما کارکنان صنعت نفت با پیروزی انقلاب گام های بسیاری در جهت استقلال این حوزه برداشتند.
وی با اشاره به سفر کاروان های راهیان نور، گفت: کاروان های راهیان نور باید سفرهای امنی داشته باشند و با تلاش مسئولان حوزه های مختلف چهره خوبی از استان خوزستان نزد مهمانان نوروزی نمایش داده شود.
آیت الله حسن زاده با اشاره به سفر رئیس جمهور به کشور عراق بیان کرد: سفررئیس جمهور ایران به عراق در مقایسه با سفر شبانه و چراغ خاموش رئیس جمهور آمریکا افتخار بسیار خوبی بود که بیانگر قدردانی مردم و دولت عراق از جمهوری اسلامی ایران است. خوزستان در زمینه صادرات با عراق نقش به سزایی دارد که با عرضه کالای با کیفیت می توان در این حوزه اعتماد سازی کرد.
اهواز| پایه استقلال اقتصادی کشور در ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه موقت اهواز: به کارگیری حداکثری ظرفیت های کشور راهکار مقابله با تهاجم است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم