آخرین تحولات میدانی شهر تعز / نقره داغ شدن نیروهای ائتلاف در «جحملیه، ابعر، عصیفره و الجر» + نقشه میدانی و عکس

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱
نیروهای یمنی در مناطق مختلف شهر تعز، ضربات مهلک و سنگینی را به نیروهای تحت فرمان ائلاف غربی- عربی -صهیونیستی وارد کردند.

به گزارش مشرق، از شهر تعز (مرکز استان تعز) در جنوب یمن خبر می رسد، نیروهای ائتلاف غربی - عربی- صهیونیستی حمله گسترده ای را علیه مواضع رزمندگان یمنی در منطقه «جحملیه» انجام دادند.
نیروهای یمنی پس از درگیری های سنگین و نفس گیر موفق شدند پیشروی نیروهای ائتلاف را متوقف و در نهایت حملات را در این منطقه به طور کامل دفع کنند؛ شمار از نیروهای ائتلاف در جریان درگیری ها کشته و زخمی شدند.
رزمندگان یمنی در جریان درگیری ها خسارت های زیادی را به نیروهای ائتلاف وارد آوردند؛ رسانه های وابسته به ائتلاف از اشغال منطقه «جحملیه، پایگاه پدافند هوایی و عصیفره» خبر دادند اما یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق این خبر را تکذیب کرد.
همزمان با افزایش تحرکات و حملات نیروهای ائتلاف در مناطق مختلف شهر تعز، نیروهای یگان تک تیرانداز جبهه مقاومت انصارالله نیز بر عملیات های خود در مناطق مختلف از جمله «عصیفره، ابعر و جحملیه» افزوده اند.
براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای تک تیرانداز یمنی فقط در جریان عملیات یک روزه در مناطق «عصیفره، ابعر و جحملیه» موفق شدند حداقل ۱۶ تن از نیروهای ائتلاف را شکار و به هلاکت برسانند.
به گزارش مشرق، گروهی مشترک از نیروهای ارتش و رزمندگان کمیته های دفاع مردمی در روزهای اخیر چند عملیات غافلگیرانه را علیه نیروهای ائتلاف در حومه منطقه عصیفره، کوه الوعش، الجر و پایگاه پدافند هوایی انجام دادند.
به گفته منابع میدانی، نیروهای یمنی با شکستن خطوط دفاعی در این مناطق موفق شدند خسارت های سنگینی را به نیروهای ائتلاف وارد کنند و دهها تن از آنان از جمله چند فرمانده میدانی را کشته و زخمی کنند.
رزمندگان یمنی فقط در جریان درگیری ها در ...

سرخط اخبار