ولیعهد عربستان سعودی، دبیرکل انجمن جهان اسلام را مامور کرده که افکار عمومی در منطقه عربی را به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و دوستی به آن معطوف سازد.

آنچه دیگران می خوانند: 3 شایعه عجیب درباره رابطه ریحانه پارسا/ ریحانه با چه کسی از ایران رفت؟ فوری/زلزله شدید در چند استان + تهران هم لرزید روغن نباتی هم نایاب شد / آیا روغن هم سهمیه بندی می شود؟ خوشگذرانی ناجور ریحانه پارسا در ترکیه!+عکس راز عجیب جسد هنگام فروش ضایعات در مشهد لباس عجیب سحر قریشی در حال دمنوش خوری
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش العالم، "محمد بن سلمان" ولیعهد عربستان سعودی، که به خوش خدمتی به صهیونیست ها شهره است، "شیخ محمد العیسی" وزیر دادگستری پیشین این کشور و دبیرکل انجمن جهان اسلام را مامور کرده است تا سرسخت ترین دشمن جهان اسلام یعنی رژیم صهیونیستی را نزد ملت های منطقه عربی و به ویژه عربستانی ها همسایه ای دوست معرفی کند که تعامل و عادی سازی با آن واجب است.
شیخ محمد العیسی نیز در چارچوب این ماموریت، اوایل سال گذشته میلادی به همراه تعدادی از مسئولان مسلمان و یهودی طی بازدیدی مشترک از اردوگاه کار اجباری "آشوویتس" در آستانه هفتادوپنجمین سالگرد آزادسازی این اردوگاه توسط ارتش سرخ در سال 1945، به قربانیان هولوکاست ادای احترام کردند.
دبیرکل انجمن جهان اسلام در هنگام اقامه نماز در نزدیکی یادبود آشوویتس به یاد بیش از یک میلیون نفر که اکثر آن ها یهودی بودند و در این اردوگاه نابود شدند، تعظیم کرد.
همان زمان رسانه ها نوشتند محمد بن سلمان از طریق وی تلاش می کند تا عادی سازی روابط با اسرائیل را به یک امر واقعی تبدیل کند و در این راستا، از ابزارهای دینی برای رابطه با صهیونیستها بهره برداری می کند. سفر وی به لهستان و بازدید از اردوگاه آشوویتس در چارچوب هدفی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار