مهاباد- ایرنا- به دنبال پخش شایعه ای مبنی بر تعطیل شدن پمپ بنزین ها به دلیل محدودیت شرایط مقابله با بیماری کرونا در کشور، جمعی از اهالی تکاب شبانه راهی جایگاه های عرضه سوخت شدند و با خودروهایشان در مقابل پمپ بنزین ها صف کشیدند.

این خودروها بر اساس این شایعه از ساعت ۲۳ تا ساعت سه بامداد امروز، پنج شنبه در جایگاه های پمپ بنزین شهر تکاب صف های طولانی برای دریافت بنزین تشکیل دادند که با واکنش های منفی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نیز روبرو شد.
رئیس ناحیه نفت تکاب روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تکذیب خبر تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت در این شهرستان اظهار داشت: خبر تعطیلی پمپ بنزین ها و جایگاه های عرضه سوخت کذب است و تمامی این جایگاه ها به فعالیت خود ادامه می دهد.
شیرکو اردلان افزود: تمام جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی از جمله بنزین موتور، نفت گاز و سی ان جی به صورت شبانه روزی و با رعایت اصول بهداشتی و نکات ایمنی طبق دستورالعمل های صادره از سوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا مشغول ارائه خدمات هستند و فروش فرآورده های نفتی از جمله بنزین به طور عادی در جایگاه ها انجام می شود.
وی از شهروندان خواست به شایعه ها و اخبار کذب و بی اساس در خصوص تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت توجه نکرده و از تجمع و تشکیل صف های طولانی خودرو در مقابل پمپ بنزین های تکاب خودداری کنند.
بسیاری از شهروندان و کاربران شبکه های اجتماعی در تکاب شب گذشته با دیدن اخبار و تصاویر صف کشیدن برخی از خودروها در مقابل پمپ بنزین ها که در برخی مواقع موجب ایجاد ترافیک در خیابان ها شده بود، واکنش های انتقادآمیز به همشهریان خود داشتند.
آنها معتقدند در روزهایی که برای مقابله با بیماری کرونا توصیه به ماندن در خانه و خودداری از تجمع و تردد در خیابان ها و اماکن عمومی مورد تاکید مسئولان و کارشناسان است، این اقدام برخی از شهروندان و رانندگان خودروها پسندیده است.
تکاب با ۸۱ هزار نفر جمعیت در جنوب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار