معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد ضدعفونی بازارها و فروشگاه های ارزاق عمومی را در دستور کار قرار داده و تمامی تجهیزات مرتباً ضدعفونی می شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از فروشگاه های سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری از ابتدای شروع عملیات مقابله با شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی بازارها و فروشگاه های ارزاق عمومی را در دستور کار قرار داده و تمامی تجهیزات موجود اعم از قفسه، صندوق، سبدهای خرید، یخچال ها و ترازوها مرتباً ضدعفونی می شوند.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: نیروهای این سازمان بی وقفه برای تامین و توزیع مایحتاج شهروندان، خصوصاً اقلامی که در این ایام مصرف بیشتری دارد، با رعایت موارد بهداشتی در حال ارائه خدمت هستند.
وی افزود: برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا، طرح خرید غیرحضوری از بازارهای شهرما به صورت آزمایشی در بازارهای فلسطین، ابوذر، الهیه و پیروزی راه اندازی شده و شهروندان می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۵۱۵۹ سفارش خرید دهند و کالاهایشان را از طریق پیک تحویل بگیرند.
یعقوبی تاکید کرد: از آنجا که این طرح با استقبال خوب شهروندان مواجه شده و برای ارائه خدمات بهتر نیاز به توسعه زیرساخت های نرم افزاری دارد، با هماهنگی مجموعه های تخصصی شهرداری، پیگیر بستر سازی برای توسعه آن هستیم.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: با توجه به پیش بینی های انجام شده، تامین مایحتاج به میزان مورد نیاز انجام شده است و با قیمت مصوب در فروشگاه های شهرما توزیع می شود.
یعقوبی یادآور شد: جهت رفاه حال شهروندان ۲۹ فروشگاه ارزاق عمومی، ۱۳ بازار میوه و تره بار و یک بازار تخصصی آبزیان و مواد پروتئینی از ساعت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار