باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان منهدم شد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵
باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان منهدم شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان خبر داد و گفت: در عملیات مشترک پلیسی بوشهر و سمنان ۱۷۳ کیلوگرم حشیش کشف شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، سرهنگ عبدالرضا شبانی ظهرامروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر اظهار داشت: تمام محورها و مناطق استان بوشهر تحت پوشش رصد شبانه روزی پلیس قرار دارد و شرایط نامطلوبی برای فعالیت سوداگران مرگ مهیا و امکان فعالیت از آنها سلب شده است.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهراز متلاشی شدن باند مواد مخدر خبرداد و بیان کرد: با انجام رصد اطلاعاتی به صورت ویژه فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه ای و عمده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان و دیگر استان ها فعالیت داشتند زیر نظر گرفته شد.
وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش های شبانه روزی، یک باند تهیه و توزیع موادمخدر شناسایی کنند.
سرهنگ شبانی از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان خبر داد و خاطر نشان کرد: با تلاش های صورت گرفته مشخص شد اعضای این باند، یک محموله مواد مخدر را از یکی از استان های جنوبی تهیه و قصد دارند به استان سمنان انتقال دهند.
وی از توقف 2 دستگاه خودرو سواری و وانت بار حامل مواد مخدر در محورهای استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: تیم عملیاتی پلیس مواد مخدر استان بوشهر با همکاری ماموران انتظامی استان سمنان در یک عملیات دقیق و هماهنگ، 2 دستگاه خودروی سواری پژو 405 و وانت پیکان حامل مواد مخدر را در یکی از محورهای مواصلاتی استان سمنان شناسایی و متوقف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر با تشکر از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: در ...

[ مشاهده متن کامل باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان منهدم شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم