جمعی از اعضای پیشین تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر، بیانیه اعتراض آمیزی در واکنش به فروش مجدد سهمیه لیگ یکی این باشگاه منتشر کردند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر که در زمان حضور این تیم در لیگ دسته اول فوتبال (فصل 98-97) حضور داشتند، پس از فروش سهمیه لیگ یکی این تیم به خیبر خرم آباد، بیانیه ای به شرح زیر صادر کردند:
« خوش آمد گویی 40 خانواده که 3 ساله به دنبال حقشون هستند را به خیبر خرم آباد برسانید.
اگر آقای بهاروند مسئول این انتقال هستند یا آقای نورشرق این جریان را پیگیری کردند، باید بدانند که 3 ساله از طرف هر دوی این عزیزان، قول هایی را شنیدیم و هیچ کدام عملی نشد. من نمی دانم چطور و با چه زبانی باید بگوئیم؛ قانونی که خودتان به عنوان رئیس و قانون گذار برپا کردید را زیر پا نگذارید.
اظهارات مربی پیشین کارون اروند خرمشهر درباره تغییر قرارداد بازیکنان این تیم و شکایت از فدراسیون فوتبال
چطور تیم اروند خرمشهر به صورت رایگان به داماش و حالا به خیبر خرم آباد می رود؟ چطور پول مدیرعامل اروند خرمشهر را داده اند، اما پول بازیکنان و کادر فنی را پرداخت نکرده اند؟ اصلاً مگر میشود تیمی پولی نداده باشد و کارت بازی دریافت کند. ما به شخصه از این موضوع برداشت بدی داریم و حتماً در این معاملات، افرادی سود می برند!
اگر آقای بهاروند با همشهریان عزیزشان در ارتباط هستند، سلام این 40 خانواده را به دوستان برسانند و بگویند که آه و ناله چندین خانواده پشت این تیم هست. پارسال که آقای نوبخت (معاون رئیس جمهور) تیم را به همشهریان عزیزشان هبه کردند و عاقبت تیم این شد. باید ببینیم برای سال بعد کدام مسئول دولتی زور بیشتری دارد و این تیم را به شهرش می برد. ورزشکاران پاکی که بدون دریافتی برای این فوتبال زحمت کشیده اند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار