دبیر جامعه روحانیت مبارز آذربایجان شرقی با اشاره بر اینکه بعد از شهادت سپهبد سردار سلیمانی، رهبر معظم انقلاب، استکبار جهانی را به ولوله انداختند، گفت: بعد از شهادت سردار بزرگ، برخی ها گمان می کردند که ایران جرات انتقام نخواهد داشت ولی دیدید که ایران چگونه بزرگ ترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه را شخم زد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین محمد ایمانی یامچی امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز عبادی و سیاسی جمعه و در جمع باشکوه نمازگزاران مصلای اعظم امام خمینی(ره) با اشاره بر ایام فاطمیه(س) اظهار کرد: این روزها، روزهای عزای حضرت زهرا(س)، ماه بهمن که ماه خون و قیام و ماه پیروزی خون بر شمشیر است و این روزها همان روزهایی که است امام رحمت الله بعد از ۱۵ سال تبعید به کشور اسلامی ایران بازگشت.
وی افزود: امام خمینی(ره) با بازگشت به کشور، لرزه بر جان مزدوران و استکبار جهانی انداخت به طوریکه امام مجاهد، دلسوز به دین، ملت و میهن بود و این مردم متعهد و فداکار بودند که در کنار هم ایستاده و مزدوران را از کشور بیرون کردند.
دبیر جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه ۸۰ هزار مستشار کشورهای استکبار در ایران مستقر بودند ولی مردم و امام آنها را بیرون انداختند، گفت: آن دوران، بختیار بی اختیار، سگ دربار در جای خود نشسته و می گفت که اگر امام خمینی(ره) آمده است، می توان با او صحبت کرد وگرنه من در جای خود راحت هستم.
وی ادامه داد: با ورود امام رحمت الله به کشور دیگر جایی برای غاصبانی مانند بختیار و مزدوران دیگر نبود.
ایمانی به صحبت های نخستین امام خمینی(ره) در گلزار شهدا اشاره کرد و گفت: ایشان در سخنرانی خود به صراحت و قاطعیت فرمودند که من دولت تعیین می کنم، من به کمک ملت، دولت تعیین می کنم.
همدلی امت و امامت، ذلالت طاغوت را ایجاد می کند
وی افزود: امت در کنار امامت بود و این همان ذلالت طاغوت را ایجاد کرد.
دبیر جامعه روحانیت مبارز آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: اعلام تشکیل دولت توسط امام رحمت الله به منزله مال و منال نبود و همانند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.