باید با هوشیاری برای رفع موانع و چالش های موجود در کشور تلاش کرد

بسیج نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶
مدیر عقیدتی سیاسی سپاه اسدآباد گفت: در عین حسن ظن به وعده های الهی و ایمان به حمایت و نصرت باری تعالی باید با هوشیاری و تلاش هرچه تمام تر برای رفع موانع و چالش های موجود در کشور و گشودن افق های نوین پیش روی مردم تلاش کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اسدآباد، مجتبی باقری در جلسه جنگ نرم در دبیرستان خلیج فارس اسدآباد اظهار کرد: نصرت های الهی ذخیره و پشتوانه مستحکمی برای انقلاب و نظام اسلامی است که در برهه های متعدد و در شرایطی که با محاسبات مادی نمی شد راه حل و چاره ای برای عبور از برخی مسائل پیدا کرد به یاری این انقلاب آمده و مانع از شکل گیری بن بست در روند چهل ساله این انقلاب در گام اول آن شده است.
وی گفت: با این وجود ضمن اینکه همواره باید نسبت به تقویت معنویت ایمان و اتصال به منبع فیض و نصرت الهی مراقب بود اما این به معنای دست کشیدن از تلاش و به معنای جایگزینی برای تنبلی و سستی نیست.
مدیر عقیدتی سیاسی اسدآباد افزود: در واقع شرط دستیابی به این نصرت ها اعتقاد راسخ و حسن ظن به وعده ها و امداد الهی است و دیگر اینکه این حسن ظن به هیچ وجه ساقط کننده تکلیف، تدبیر، هوشیاری و تلاش ما در مواجهه با مسائل و پیچیدگی های پیش روی ما نیست.
وی ابراز داشت: به عبارت دیگر در عین حسن ظن به وعده های الهی و ایمان به حمایت و نصرت باری تعالی باید با هوشیاری و تلاش هرچه تمام تر برای رفع موانع و چالش های موجود در کشور و گشودن افق های نوین پیش روی مردم تلاش کرد.
انتهای پیام/