وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: در مورد این ویروس آنچه که برای مسلم است این است که قدرت سرایتش به شدت بیشتر از قبل شده و نکته دوم اینکه جوان ترهای بیشتری را گرفتار می کند و در خود تهران در دوره های قبل حداقل دو تا سه هفته طول می کشید تا ما رقم هایمان به دو برابر برسد ولی در این دوره در یک زمان بسیار کوتاه تری تعداد مریض هایمان دوبرابر شد. تخت های بیشتری اشغال شد و مریض های بدحالتری داریم و پیش بینی ما این است که به مرز مرگ های بیشتر از دو دوره قبل برسیم.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز گفت: قدرت سرایت ویروس کرونا نسبت به گذشته بیشتر شده و جوانان بیشتری را گرفتار می کند.
دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه هیئت دولت گفت: ما دو تغییر را در ویروس میبینیم که امروز صبح با دوستانی که برروی ویروس شناسی کار می کنند تماس داشتم این تغییرات روز به روز برای ما محسوس تر می شود. البته تا دوشنبه ما کل ژنوم ویروس را در پاستور بازنگری و در دانشگاه بهداشت جدید می کنیم که نتایج جدیدتری خواهیم داشت.
دکتر نمکی گفت: این ویروس آنچه که برای مسلم است این است که قدرت سرایتش به شدت بیشتر از قبل شده و نکته دوم اینکه جوان ترهای بیشتری را گرفتار می کند و در خود تهران در دوره های قبل حداقل دو تا سه هفته طول می کشید تا ما رقم هایمان به دو برابر برسد ولی در این دوره در یک زمان بسیار کوتاه تری تعداد مریض هایمان دوبرابر شد.
وی با بیان افزایش بیماران افزود: تخت های بیشتری اشغال شد و مریض های بدحالتری داریم و پیش بینی ما این است که به مرز مرگ های بیشتر از دو دوره قبل برسیم.
وی در انتها خاطر نشان کرد: امیدوارم با لطف خداوند و همت همه همکاران ما بتوانیم این مرگ ها را بیشتر مهار کنیم.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار