سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی از جمله این افراد بود که طی روز های گذشته اذعان کرده بود که" از اراضی قره باغ و بازگشت آن به جمهوری آذربایجان اظهار خوشحالی نموده و امیدوارم بخش های باقی مانده نیز هر چه زود تر آزاد گردد. "

دیده بان ایران: سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی از جمله این افراد بود که طی روزهای گذشته اذعان کرده بود که" از اراضی قره باغ و بازگشت آن به جمهوری آذربایجان اظهار خوشحالی نموده و امیدوارم بخش های باقی مانده نیز هر چه زود تر آزاد گردد."
پس از گذشت چند روز از ترور محسن فخری زاده حرف و حدیث ها درباره چگونگی انجام این ترور همچنان ادامه دارد. دریابان شمخانی هم روز گذشته در اظهارنظری جالب درباره این ترور گفت که می دانستیم شهید فخری زاده در آبسرد دماوند ترور می شود!
خبرگزاری فارس هم در این بین با اصرار بر اینکه هیچ فردی در صحنه ترور حضور نداشت روز گذشته نوشت که این ترور با استفاده از ماهواره و تیربار اتوماتیک انجام شده است.
گفته می شود یک نوع خاص تیربار پشت وانت نیسان آبی تعبیه شده بود. این تیربار اتوماتیک زیرمجموعه ای از تسلیحات کنترل از راه دور است که در علوم نظامی تحت عنوان (Weapon Remote Station) یا «جایگاه کنترل از راه دور سلاح» شناخته می شوند.
اما در تازه ترین این گمانه زنی ها روزنامه کویتی الجریده ادعا کرده است که این عملیات با مشارکت ۲ پهپاد که از منطقه قره باغ به سمت ایران پرواز کرده اند، انجام شده است.
پیش از این اخباری درباره اینکه آذربایجان پایگاه های نظامی خود را در اختیار اسرائیل گذاشته منتشر شده بود، اما اینکه از این پایگاه ها برای حمله به ایران استفاده شود، خبری بود که الجریده مدعی تایید آن است.
این روزنامه خبر داده است که عملیات با استفاده از ۲ پهپاد که از ناحیه دریای خزر وارد ایران شده بودند انجام شد. گمانه هایی از سوی مقام های ایرانی وجود دارد که این ۲ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار