گروه اجتماعی رئیس اداره ارشاد شهرستان اشنویه گفت: نمایشگاه عفاف و حجاب و پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته ناجا در این شهرستان افتتاح شد.

حسن حسن زاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشنویه، در گفت وگو با خبرگزاری ایکنا از آذربایجان غربی، اظهار کرد: نمایشگاه عفاف و حجاب و پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته ناجا و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان در اداره ارشاد این شهرستان افتتاح شد.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه، ترویج عفاف و حجاب، حمایت از بانوان و همچنین افزایش سطح مشارکت این قشر از جامعه در فعالیت های اجتماعی است، افزود: آثار به نمایش درآمده شامل ۴۰ اثر با مضامین پیشگیری از اعتیاد و ۵۰ اثر نیز در خصوص عفاف و حجاب است.
حسن زاده گفت: در این نمایشگاه آثاری شامل عکس و پوستر با مضامین عفاف و حجاب و پیشگیری از اعتیاد هنرمند نقاش اشنویه ای «شورش نصیری» به نمایش گذاشته شده و همچنین آثاری شامل صنایع دستی، آثار هنری، طراحی، نقاشی، لباس های سنتی دایر شده و علاقه مندان می توانند از آن دیدن کنند.
وی بیان کرد: سوق دادن جامعه به امر عفاف و حجاب، استفاده از هنر در پیشگیری از اعتیاد و آشنا ساختن جوانان با مشکلات اعتیاد خانمان سوز از مضامین و درون مایه های این آثار هنری است.
یادآور می شود، این نمایشگاه تا ۱۸ مهر در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشنویه دایر خواهد بود.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار