ناپدیدشدن مرموز زن جوان با ۵۰۰ میلیون پول و سکه

تابناک چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۸

اواخر اردیبهشت مرد جوانی به اداره پلیس رفت و از ناپدیدشدن همسرش خبر داد. او گفت: مدتی قبل خانواده همسرم -مهناز- به او مقداری پول دادند و یک واحد آپارتمان خرید، اما همسرم چند روز قبل آپارتمان را به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان فروخت. صبح روز حادثه مثل همیشه به محل کارم رفتم، اما بعد از بازگشت متوجه شدم که همسرم خانه نیست. با تلفن همراهش تماس گرفتم، ولی خاموش بود. به سراغ خانواده اش رفتم، ولی آن ها هم از او خبری نداشتند.
به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه ایران، با شکایت مرد جوان تحقیقات برای یافتن مهناز آغاز شد. در بررسی های صورت گرفته کارآگاهان دریافتند که از حساب بانکی زن جوان در چند نوبت پول برداشت شده است. طبق استعلام های صورت گرفته مشخص شد که برداشت پول از طریق چند عابر بانک در شهر های شمالی یا برای خرید سکه از طلافروشی صورت گرفته است. با بررسی دوربین مداربسته بانک ها و طلافروشی ها مشخص شد که دو مرد جوان، از حساب مهناز پول برداشت کرده اند. بدین ترتیب هویت یکی از آن ها به نام فرامرز شناسایی و باتوجه به مدارکی که فرامرز برای خرید سکه ارائه کرده بود، به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، مرد جوان در یکی از شهر های شمالی دستگیر شد.
وی پس از انتقال به تهران در تحقیقات گفت: مدتی قبل با مهناز در اینستاگرام آشنا شدم. او از زندگی اش راضی نبود و مشکلاتی با همسرش داشت. بعد هم گفت: ۵۰۰ میلیون تومان دارد و می خواهد با این پول سرمایه گذاری کند. از آنجایی که اهل شمال هستم به مهناز پیشنهاد دادم که با پولش در شمال زمین بخرد. با او قرار گذاشتم و به شمال رفتیم. اما زمین نخرید. کارت عابر بانکش را هم مهناز خودش به من داد تا برایش ...

سرخط اخبار