نماگر بورس در یک قدمی ابرکانال ۳۰۰ هزار واحدی/ واکنش وال استریت به رونمایی از آیفون جدید/ رفع ممنوعیت صادرات سیب زمینی به عراق/ استقبال دلار از اخراج بولتون

تابناک پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۶
این پیمانه تیتر هایی همچون توقف روند کاهشی طلای جهانی، بازار اوراق مسکن؛ «تسه» ها در تله تثبیت سیاست های مسکن، چهاردهمین ماه بحران خودرویی در چین، جزییات جدید از برنامه ۴۰۰ میلیاردی چین برای سرمایه گذاری در ایران، ترامپ اعمال تعرفه بر بخشی از واردات کالا های چینی را ۲ هفته به تعویق انداخت و ثبات دلار در در فضایی نیمه تعطیل را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش « تابناک اقتصادی »؛ این پیمانه تیتر هایی همچون توقف روند کاهشی طلای جهانی، بازار اوراق مسکن؛ «تسه» ها در تله تثبیت سیاست های مسکن، چهاردهمین ماه بحران خودرویی در چین، جزییات جدید از برنامه ۴۰۰ میلیاردی چین برای سرمایه گذاری در ایران، ترامپ اعمال تعرفه بر بخشی از واردات کالا های چینی را ۲ هفته به تعویق انداخت و ثبات دلار در در فضایی نیمه تعطیل را در بر دارد.
نماگر بورس در یک قدمی ابرکانال ۳۰۰ هزار واحدی
شاخص کل بورس تهران روز چهارشنبه پس از ایام عاشورا و تاسوای حسینی و در بین تعطیلی با رشد 3198 واحدی در ارتفاع 299 هزار و 930 واحدی قرار گرفت. به گزارش  نبض بورس،  شاخص قیمت وزنی ارزشی با رشد 859 واحدی رقم 80 هزار و 612 واحدی را به نمایش گذاشت و شاخص قیمت هم وزن با افزایش 1387 واحدی در ارتفاع 83 هزار و 499 واحدی قرار گرفت، شاخص کل هم وزن نیز با رشد 1387 واحدی به ارتفاع 55 هزار و 895 واحدی صعود کرد و شاخص آزاد شناور با رشد 4262 واحدی در ارتفاع 342 هزار و 211 واحدی قرار گرفت، شاخص بازار اول نیز با صعود 1900 واحدی به کانال 218 هزار و 349 واحدی کوچ کرد و شاخص بازار دوم با جهش 8409 واحدی رقم 608 هزار و 282 واحدی را به نمایش گذاشت. در جریان داد و ستدهای بورس تهران، پتروشیمی پارس(پارس) با 306 واحد، پالایش نفت تهران با 205 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر بورس تهران داشتند و در مقابل نماد معاملاتی پالایش نفت بندرعباس با 81 واحد و ...

سرخط اخبار