وزیر خارجه رژیم صهیونیستی ایران را به تلاش برای دست یابی به سلاح هسته ای متهم کرد و مدعی شد که تل آویو ممکن است علیه ایران به گزینه نظامی متوسل شود.

به گزارش سایت طلا ، «اسرائیل کاتص»، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم برای مقابله با توانمندی های ایران در حوزه انرژی هسته ای چه بسا دست به حمله به ایران بزند.
او امروز شنبه (۱۶ آذر) در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی «کوریرا دلا سرا» ایتالیا، در پاسخ به این سؤال که آیا «حمله هوایی به ایران جزو گزینه های اسرائیل است یا نه»، گفت: «بله، حمله هوایی، یکی از گزینه هاست؛ ما هرگز به ایران اجازه نمی دهیم سلاح هسته ای تولید یا به آن دست یابد».
این مقام صهیونیست ادامه داد: «اگر تحرکات نظامی تنها راه احتمالی مقابله با این مسئله باشد، ما به آن متوسل خواهیم شد».
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی از کشورهای اروپایی به دلیل عدم اتخاذ شیوه سختگیرانه همانند آمریکا در قبال ایران انتقاد کرد و گفت: «تا زمانی که ایرانی ها خود را با اعتقاد به اینکه حمایت طرف اروپایی را دارند، فریب می دهند، برای آن ها سخت است که به شکست اعتراف کنند».
کاتص که این روزها برای شرکت در نشست رم به ایتالیا رفته است، طی سخنرانی خود در این نشست، گفت که زمان آن فرا رسیده است که کشورهای عربی و غربی برای مقابله با ایران ائتلافی تشکیل دهند و از این کشور بخواهند برنامه هسته ای خود را متوقف کند.
سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته تراکنش های بین بانکی محدود شد/ سقف هر تراکنش در روز ۱۰۰ میلیون تومان | 2.1 هزار اوباما رکورد خرید گران ترین خانه این ماه را زد! | 1.1 هزار فردا؛ پایان مهلت ثبت نام در سایت بسته معیشتی | 1.0 هزار قیمت روز خودرو در ۱۹ آذر/سراتو با افزایش ۲ میلیون تومانی ۳۲۹ میلیون تومان شد/هیوندای سوناتا 2018 هیبرید ۸۵۰ میلیون تومان شد | 1.5 هزار رونق بازار طلا در پیش است؟ | 6.2 هزار

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار