بانک ورزش-  سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت وگو با شبکه خبر درباره وضعیت رشته ورزشی فوتبال در شرایط فعلی که کرونا دوباره اوج گرفته است نکاتی را بیان کرد.
به گزارش بانک ورزش، مهرزاد خلیلیان درباره وضعیت تیم دسته اولی علم و ادب اظهار داشت: بیش از 75 درصد تیم ها پروتکل ها را رعایت کردند. به تیم فوتبال علم و ادب هم تذکر کتبی داده شده بود اما مسائلی پیش آمد. اگر تست کرونای 25 درصد کل بازیکنان و کادر مثبت باشد تیم باید به قرنطینه برود. 
وی درباره اینکه چرا از تیم علم و ادب دیر آزمایش گرفته شده گفت: سازمان لیگ تمام تلاش خود را کرده اما در این بین یک باشگاه هم به خاطر مسائل مالی و شرایطی که داشتند این وضعیت پیش آمد.
خلیلیان درباره اینکه طبق اطلاعیه شماره 18 ستاد مبارزه با کرونا آیا این موضوع تاثیری بر تعطیلی مسابقات می گذارد، خاطرنشان کرد: با رعایت پروتکل ها بعید است به تعطیلی لیگ برسیم. سازمان لیگ برنامه ریزی خوبی کرده و امیدواریم با همکاری سازمان لیگ و همین طور سازمان هواپیمایی برای انتقال بازیکنان، مسابقات به خوبی برگزار شود.
وی در پاسخ به سوالی درباره آغاز تمرینات، یادآور شد: این موضوع دوشنبه این هفته با همکاران وزارت بهداشت مطرح شده است. درخواست هایی از هندبال و تکواندو داشته ایم باید ببین چه پیش می آید. کار سختی است باید با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با دوپینگ نظرات نهایی را اعلام کنیم.

سرخط اخبار