بخشی از «دنیای گمشده» به شبکه ۲ سپرده شد

برترینها چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۸
سریال «دنیای گمشده» در مراحل پایانی فنی قرار دارد و تاکنون 5 قسمت از این سریال به شبکه دو سیما سپرده شده است.

خبرگزاری صبا: سریال «دنیای گمشده» در مراحل پایانی فنی قرار دارد و تاکنون 5 قسمت از این سریال به شبکه دو سیما سپرده شده است.
فیلمبرداری سریال ۱۵ قسمتی «دنیای گمشده» به تهیه کنندگی و کارگردانی امین امانی و نویسندگی کیاوش زارع طلب خرداد ماه ۹۸ به پایان رسید و در حال حاضر مراحل فنی این سریال رو به پایان است.
حدود ۵۰ درصد از موسیقی متن این سریال تمام شده است و ۵۰ درصد باقی مانده آن تا چند روز آینده به پایان می رسد.
تیتراژ پایانی سریال «دنیای گمشده» را سینا آخرتی خوانده است.
تاکنون ۵ قسمت از این سریال تحویل شبکه دو سیما داده شده است و پخش آن به زودی از این شبکه آغاز می شود.
قاسم خدابنده لو تدوین و صداگذاری این سریال را برعهده داشته است و ساخت موسیقی پروژه را مرتضی شفیع برعهده دارد.
«دنیای گمشده» یک کمدی موقعیت است. داستان این مجموعه درباره یک روحانی جوان است که در یک روستای دور افتاده به همراه مادرش زندگی می کند. او یک زندگی ساده روستایی دارد که ناگهان با خبر می شود در تهران یک کارخانه ورشکسته شده به ارث برده و همچنین دارای دو خواهر و دو برادر ناتنی است که به لحاظ رفتار اجتماعی و خلق و خو با او تفاوت های بسیاری دارند.
ثریا قاسمی، داریوش کاردان، لعیا زنگنه، امیرحسین صدیق، زهرا سعیدی، بهرام ابراهیمی، رامین راستاد، نصرالله رادش، سارا احمدیان، آرش نوذری، افشین سنگ چاپ، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، محمد شیری، عباس محبوب، احمدرضا اسعدی، فرج گل سفیدی، سیاوش قاسمی، امید علیمردانی، سمیه مهدی پور، آلاله زارع طلب، عباس بابایی، علی قلیچ خانی، رضا رویگری، شراره رخام، کیاوش زارع طلب و رضا خیاطی بازیگران این سریال هستند.
عوامل اصلی «دنیای ...

سرخط اخبار