شهردار فیض آباد گفت: طبق محاسبات ما برای ترمیم آسفالت نیاز به ۷ تا ۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که متأسفانه نبود اعتبار کافی سبب افزایش مشکلات ما در این زمینه شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مه ولات، مخاطبان سوژه ای با عنوان « وضعیت آسفالت معابر شهری فیض آباد مه ولات نامطلوب است » را در « فارس من » ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته اند.
شهردار فیض آباد در گفت وگو با خبرنگار فارس در مه ولات اظهار کرد: طبق محاسبات ما برای ترمیم آسفالت نیاز به ۷ تا ۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که متأسفانه نبود اعتبار کافی سبب افزایش مشکلات ما در این زمینه شده است.
جواد جعفری با بیان اینکه آسفالت خراب و عمری طولانی آن چالشی بزرگ است که شهرداری ها گرفتار آن هستند، افزود: تخصیص ندادن قیر کافی به شهرداری یکی دیگر از مشکلاتی است که با آن روبه رو هستیم و سهمیه ای که به شهرداری ها اختصاص داده می شود پاسخگوی نیاز شهر نیست و نیازمند آن است نهضت ملی آسفالت انجام شود تا مشکل ما حل شود.
وی با بیان اینکه ۲ هزار و ۱۵ تن قیر برای محلات هدف در طرح بازآفزینی شهری فیض آباد نیاز است، خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلاتی که مطرح شد، سیاست شهرداری فیض آباد این است که معابر کم عرض و کم ترافیک شهر را به جای آسفالت از مصالح دیگر از جمله سنگ فرش استفاده کند که این کار علاوه بر اینکه سبب زیباسازی مبلمان شهری می شود وابستگی ما را به قیر کم می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار