دبیر هنری مسابقه آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک (جایزه رضا کروریان) از تمدید مهلت ارسال آثار و به تعویق افتادن این رویداد موسیقایی در ماه های آتی خبرداد.

مهدی جلالی دبیر هنری مسابقه آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تغییرات اعمال شده در این رویداد موسیقایی توضیح داد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته با توجه به شرایط کنونی حاصل از شیوع ویروس کرونا و نداشتن یک چشم انداز روشن از چگونگی روند تحولات در آینده ناچار به ایجاد تغییراتی در برنامه امسال شدیم که تصمیم گرفتیم بر اساس آن اطلاع رسانی هایی را انجام دهیم.
وی افزود: بر اساس نتایج جلساتی که برای اعمال تغییرات این رویداد انجام گرفته مهلت ارسال آثار مسابقه آهنگسازی «موسیقی الکتروآکوستیک» تا اول مرداد ماه ۱۳۹۹ تمدید شده است. ضمن اینکه به تبع این تمدید تاریخ برگزاری فستیوال موسیقی الکترونیک تهران نیز از تیرماه به ماه های آینده موکول می شود که تاریخ دقیق آن اطلاع رسانی می شود.
دبیر هنری مسابقه آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک (جایزه رضا کروریان) در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: ازشرکت کنندگان مسابقه تقاضا می کنیم اگر قطعاتی برای بیش از دو کانال نوشته اند، نسخه ای استریویی نیز از آن تهیه و ارسال کنند تا بتوان آن را در شبکه های مجازی معرفی و پخش کرد.
در توضیح مسابقه آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک و فستیوال موسیقی الکترونیک تهران آمده است: مسابقه آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک با عنوان «جایزه رضا کروریان» با همراهی گروه موسیقی دانشگاه تهران به صورت ملی (برای آهنگسازان ایرانی یا آهنگسازانی که در ایران زندگی می کنند) برگزار می شود. اما با توجه ویژه ای که کشورهای مختلف به ویژه کشورهای اروپایی به این مسابقه داشتند، از سال دوم مسابقه، هم زمان با مراسم مرتبط با آن، فستیوالی تحت عنوان «فستیوال بین المللی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری