سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: انتخاب امین میرزازاده برای رقابت های قهرمانی آسیا به منزله نفی علی اکبر یوسفی نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص انتخاب کادر فنی برای اعزام کشتی گیر وزن 130 کیلوگرم به رقابت های قهرمانی آسیا در هند اظهار داشت: در این موارد باید به تصمیمات کادر فنی و محمد بنا اعتماد کنیم چراکه این تصمیمات با رویکرد تقویت تیم ملی گرفته می شود و تشخیص سرمربی تیم ملی در این موارد درست بوده و همیشه نیز پاسخگوی تصمیمات خود بوده است.
رنگرز ادامه داد: البته انتخاب امین میرزازاده برای رقابت های قهرمانی آسیا به منزله نفی علی اکبر یوسفی نیست و قطعا کادر فنی برای علی اکبر یوسفی و سایر فرنگی کاران برنامه ی فنی و آماده سازی جداگانه ای دارد.
مدیر فنی تیم های ملی با تأکید بر اینکه یوسفی کشتی گیر آینده دار و با آتیه درخشان و یکی از مدعیان وزن 130 کیلوگرم است، تصریح کرد: حضور یا عدم حضور در قابت های آسیایی به منزله تأیید یا تکذیب شایستگی کشتی گیران و انتخاب آن ها نیست.
قهرمان اسبق کشتی فرنگی جهان در پایان خاطرنشان کرد: تأکید کادر فنی در انتخاب ملی پوشان از رقابت های جام تختی بود و در هیچ جایی گفته نشده بود که نفر اول این مسابقات به رقابت های آسیایی اعزام خواهد شد. کادر فنی بر اساس سیاست های فنی نفرات را به مسابقات مختلف و متنوع اعزام می کند و هدف نهایی و همه تلاش ها متوجه حضور در رقابت های المپیک خواهد بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار