اصناف مشهد خواستار لغو محدودیتهای شغلی شدند

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ساعت ۲۰:۳۷
رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی مشهد در دیدار با فرماندار این شهر خواستار رفع و کاهش محدودیت های شغلی ناشی از شیوع کرونا شدند.

به گزارش از ، محمود بنانژاد، رئیس اتاق اصناف این شهر در دیدار با فرماندار مشهد به بیان شرایط و وضعیت اعضای زیرمجموعه اتاق اصناف این شهر پرداخت و خواستار رفع محدودیت های شغلی شد.
محمد رضا هاشمی، فرماندار مشهد نیز با قدردانی از همراهی بسیار خوب اصناف و کسبه این شهر با ستاد مقابله با کرونا گفت: امیدواریم به زودی با تغییر وضعیت مشهد از نظر شیوع کرونا شاهد کاهش محدودیت های کسب و کار باشیم.
همچنین شهناز رمارم رئیس شورای اسلامی مشهد گفت: نیمه تعطیل شدن کسب و کار ها در مشهد به جای تعطیلی مطلق، منطقی، قابل قبول و امکان پذیرتر است.
او افزود: بسیاری از مردم و کسب و کار ها در مشهد وابسته به درآمد روزانه هستند و کسبه خرد، چک، تعهد و سررسید بدهی دارند و نمی توانند در خانه بمانند و در نهایت شرمنده خانواده هایشان شوند، مواد اولیه زندگی باید تامین شود.
رئیس شورای اسلامی مشهد ادامه داد: نمی توان همه را تعطیل کرد و از طرف دیگر حمایت جدی از اقتصاد های خرد نداشت.
رمارم بیان کرد: با اجرای محدودیت های آذر ماه برای گروه های شغلی ۲، سه و چهار در عمل ۱۰۰ هزار واحد صنفی در این شهرستان تعطیل شده و اقتصاد این تعداد خانوار تحت تاثیر قرار گرفته است.
او تصریح کرد: در صورت تصویب فعالیت اصناف غیرضروری تا ساعت ۱۸ معتقدم همه واحد های صنفی شیوه نامه ها را رعایت کرده و از تعطیلی ها پیروی می کنند.
انتهای پیام//ا.د

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار