رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا با توجه به تعطیلی مراکز شماره گذاری در استان تهران، از ارائه خدمت تعویض پلاک به صورت کاملاً اینترنتی در مرکز شماره گذاری «میثم»خبرداد.

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص چگونگی نقل و انتقال خودرو در شهر تهران با توجه به شرایط قرمز کرونا یی و تعطیلی تمام مراکزشماره گذاری اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی مراکز شماره گذاری در شهرهای قرمز، متقاضیان نقل و انتقال خودرو در شهر تهران با دانلود برنامه کاربردی پلیس من و تکمیل ثبت نام از طریق پلیس +10 شهر تهران و انجام فرایند نقل و انتقال در سامانه اینترنتی شماره گذاری که در برنامه کاربردی پلیس من بارگذاری شده، در ایام تعطیلات کرونا یی مراکز به غیر از روزهای جمعه می توانند از خدمات شماره گذاری در مرکز میثم استفاده کنند. 
وی تصریح کرد: برای نقل و انتقال اینترنتی، وکالت پذیرفته نیست و حضور خریدار و فروشنده در مرکز تعویض پلاک الزامی است. همچنین خریدار و فروشنده باید حساب بانکی با رمز دوم و تلفن همراه هوشمند داشته باشند. 
وی با بیان این مطلب که شش دانگ خودرو باید به نام فروشنده باشد خاطرنشان کرد: ارائه خدمات نقل و انتقال به خودروهای سواری شخصی به زمان کمتر از ده دقیقه بدون پیاده شدن خریدار و فروشنده همراه با نوبت دهی اینترنتی انجام خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار