وضعیت نامساعد زمین چمن ورزشگاه تختی جم+عکس

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹
وضعیت نامساعد زمین چمن ورزشگاه تختی جم+عکس
زمین ورزشگاه تختی شهر جم با وجود تلاش مسئولان همچنان کیفیت نامطلوبی دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهر جم بوشهر، درهای ورزشگاه 20 هزار نفری تختی شهر جم که قرار بود از ساعت 16:45 به روی هواداران باز شود هنوز بسته است و هواداران بدون خرید بلیت در اطراف گیت ها هستند و از تاخیر در باز شدن درهای ورزشگاه گلایه دارند.
*باشگاه پارس جنوبی برای حضور بیشتر هوادارانش در آخرین مسابقه خانگی سال 97 ، تماشای این مسابقه برای هواداران را رایگان اعلام کرده است.
* عماد میرجوان که در دیدار با سپاهان در برخورد با مهدی کیانی دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بازی بیرون رفت، مشکلی برای بازی کردن مقابل ماشین سازی ندارد.
*رضا کرمانشاهی که به همراه رضا سخندان ، رضا قیم، مهدی سید علی ، سید رضا مهدوی و محمد هاشمی نسب و با نظارت سعید بطحایی این مسابقه را قضاوت می کند از وضعیت چمن ورزشگاه بازدید کردند.
* چمن ورزشگاه علی رغم تلاش مسئولان برگزاری برای بهبود شرایط آن، اما در این مسابقه نیز همچون دیدار پارس جنوبی با سایپا و نساجی وضعیت خوبی ندارد.


*برخی بانوان در اطراف استادیوم و گیت های ورودی به ورزشگاه دیده شدند که از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری شد.
*جمعیت زیادی در خیابان های اطراف ورزشگاه حضور دارند و با توجه به رایگان بودن تماشای این مسابقه به نظر می رسد استقبال خوبی از این دیدار شود.
* حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان هفته آینده به شهرستان کنگان استان بوشهر که نزدیک به جم است سفر می کند و همین موضوع بحث داغ هواداران در راه ورود به ورزشگاه شده است.
* بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در اردوی این تیم حاضر شده و برای دقایقی با فرمانده یگان ویژه و رئیس کانون هواداران تیمش صحبت کرد.
*اسکوبرد ورزشگاه تصاویر ...

[ مشاهده متن کامل وضعیت نامساعد زمین چمن ورزشگاه تختی جم+عکس فارس نیوز ]